Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Barátnőm ilyesmiiket álmodik....

Barátnőm ilyesmiiket álmodik. Vajon mi lehet a jelentése/oka?

Figyelt kérdés

Adott egy olyan hely ahol van egy nagy tó, meg sok fa meg zöld cucc meg ilyenek.. olyan mint hogyha körbe lenne véve az egész egy kör alakban IIISZONYATOSAN NAGY kavicsokkal o.o .. a lényeg.. ott állsz te a tó mellett, melletted 2 hulla, feldarabolod őket nagyon pici részekre, és beledobod a vízbe. következő kép: jövök én meg te vissza, horgászfelszereléssel o.o beledobom a vízbe azt a nem tudom milyét, és észreveszem hogy sétál felénk 3 ember .. a vízben. nya, azok zombik voltak oo az egyiket a nem tudom honnan a francból szedett pisztolyoddal lelőtted, a másiknak csak a lábát találtad el, a harmadik meg elkapott engem. te hallod valami borzalmas mennyire éreztem a félelmemet >< attól hogy megkarmol... és mikor éreztem hogy köröm pfuu.. DE! nem volt seb o.o semmi seb... következő kép: egy zombi épp mellettünk eszik egy embert, minket figyelmen kívül hagy. és azon vagyok kiakadva hogy tuti elkaptam azt a vírust. te meg nadrág nélkül felettem fekszel. kérdezem hogy mire készülsz o.o erre a válasz... én most éppen beteszem....... és wut? és kajak beraktad ><""" következő: egy ilyen sziklán vagyunk nagyon magasan, fekszünk, kettőnk között egy megégett halott. hirtelen a vállamra rakja a fejét >< megijedek, erre mondja hogy nem kell félnem, épp veled haverkodik/ismerkedik. te az az izé olyan erőt adott neked, hogy egy ütéssel kinyírtál egyet o.o és utána volt h jött asszem a balázs h nem tudom hogy miért. kérdeztem tőle, hogy hozott e valamilyen fegyvert. mondta h nem. de majd engem használ annak o.o és hirtelen rengetegen lettek >< és felébredtem



írta ezt. mostanság folyamatosan ilyeneket mesél, és már kezdek aggódni érte.



2014. febr. 12. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nézzenek lefekvés előtt annyi horror filmet és meg fog oldódni a probléma, ha még sem, akkor megadnám a nevemet és 1-2 héten belül keressen fel.


Nevem: Dr.Agyturkász Paranormális Ágoston.


Esetleg még egy gondolat ha a barátnője továbbra is álmodik, ne engedje őt aludni, a pácienseim esetei többségében ez is segíteni szokott.

2014. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fél
2014. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és 15 éves
2014. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Vajon mi lehet az oka?"


Egy hihetetlenül primitív, buta barátnőd van, de ez nem is baj, mert értelmileg illesz is hozzá :)

2014. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt,hogy csak egy egyszerű zombi film forgatókönyvét kamuzod,mivel az álmok nem ilyenek.
2014. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg helyesen leírni, talán megértjük mit akarsz...
2014. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
21 eves es ruhelli a horrorfilmeket
2014. aug. 10. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké, elolvastam egymás után vagy 6-szor, és egyre kevésbé értem...
2014. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!