Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valami jelentésük az...

Lehet valami jelentésük az álmaimnak?

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit furákat szoktam álmodni. Általában van bennük valami vér, vagy harc, de nem gyilkolás, pl lövöldözés, hanem akár vadállat, akár másik ember megtámad, fegyver nélkül, csak a saját erejéből, én pedig a szó szoros értelmében foggal-körömmel védekezem. Szóval nem halálról, csak könnyebb sebekről álmodom, amelyeket általában én okozok, harapva, vagy karmolva. Furán hangzik, de így van. És többször álmodtam olyat is, hogy nyers húst eszem. Egyszer egy madár hozta, aztán pedig én ejtettem el egy kisebb állatot.

De finomnak éreztem, és egyáltalán nem volt undorító.

Egy másik álmom pedig az, hogy egy megkötözött ember fekszik a földön, és néhány középkori ruhás ember arról tárgyal, hogy miként végezzék ki. Kitalálják, hogy föl fogják négyelni, én pedig, amikor megtudom, megölöm a vezetőjüket, aztán engem is megölnek és felnégyelnek. Morbid.

Nem foglalkoztatnak különösebben az álmaim jelentései, de ezeket már többször is álmodtam, és kíváncsi vagyok, hogy mitől lehetnek.



2014. febr. 13. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szkeptikus vagyok nem hiszem, hogy bármi jelentősége van az álmoknak, lelkiállapotunkat és a tudatalattinkat tükrözi. Álmoskönyv segíthet :)
2014. febr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az ember tudat alatt,szeret hülyeségekről fantáziálni dolgokról..amiket elfolytassz magadban mostanság,vagy tudat alatt nem hagy nyugodni visszatérő dolgok,bla bla...jelentése ami kihatna a jövődre? Semmi,max Depresszióssá válhatsz ha VÉRkomolyan veszed,amiket álmodsz
2014. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet... Nem szoktam foglalkozni az álmaim jelentésével, de mint már írtam, ezeket nem először álmodom, és felkeltették a figyelmemet. Csak ennyi. De azért köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!