Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nincs semmi értelme az...

Miért nincs semmi értelme az álmaimnak?

Figyelt kérdés

Mindig olyan fura dolgokat álmodok, amiknek végképp semmi értelmük és nem is kötődnek egymáshoz. Mindig olyan kusza az egész. Múltkor például azt álmodtam, hogy egy öregasszony megszólított, és azt hiszem összetévesztett a tesómall, közben forgott körülöttem a világ, aztán megjelent a tesóm, és elkezdett beszélni valami buliról. Az a fura, hogy egyik helyszínről a másikra ugrok össze-vissza. Egyszer itt vagyok, máskor meg ott, és ez teljesen természetesnek tűnik az álmomban.

Egyébként volt egyszer egy egész normális álmom is. Anyukámnak ikrei születtek (anyukám nincs már abban a korban, hogy gyereket szüljön, és nem is került szóba ilyesmi) és mindkettő fiú. Az egész esemény mamám házában zajlott. A babák egy kosárfélében voltak, a kosár pedig fel volt akasztva a fogasra. :D És akkor úgy a kosárban gondozták a babákat, meg minden. Tök furi volt.. Jót nevettünk rajta anyummal, mikor elmondtam neki.. :))


2012. aug. 31. 23:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval az a két álom amit elmeséltem jelenthet valamit? :D
2012. aug. 31. 23:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ember szokott hülyeségeket álmodni..
2012. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ne az álmaidban keresd az életed értelmét...
2012. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!