Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodjak most, hogy...

Mit álmodjak most, hogy minden megvolt?

Figyelt kérdés
Hát mondhatom igen gyakran álmodok tudatosan többnyire már mindent ki próbáltam a szexualitástól kezdve egészen a repülésig, de nem a drogokra gondoltam anélkül is tudok repülni hisz én vagyok Goku Na, de mindegy mit csináljak álmomban, hamár minden megvolt. :-)
2014. febr. 19. 12:10
 1/8 tubifex ***** válasza:
egy saját világot. mint az eredetben. mondjuk ott várost épített fel a csávó.
2014. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor magam is bele fogok az építkezésbe asszem, hogy Magyarország2.0 lesz a neve várom a turistákat. :-)
2014. febr. 19. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:

repülve dugtál már?

Meg van az újabb 69 figura súlytalanság esetére?

Ha végeztél gyere vissza, küldöm a triós verziót.

2014. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vonzanak a helikopterek vagy a repülők. most komolyan, hogy lehet megrakni egy repülőgépet?:D mondom, hogy Magyarország2.0 lesz az új célom mondhatom Orbán Viktorék nélkül már aludnék vagy, ahogy én nevezem építkeznék csak reggel túl sok kávét ittam így gyakorlatilag lehetetlen. egy baj van nem tudom hol legyen a lánchíd.:-)
2014. febr. 19. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Javaslom a Duna környékét. Hülyén nézne ki mondjuk az Alföld közepén... :)
2014. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Hadd döntsem el már én, ha megengeded Magyarország2.0 egy független ország lesz nem csatlakozunk európához és a dollár lesz a valuta. :-)
2014. febr. 19. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már tudatosan a szexről..de csak véletlen..várj, ez így nem jó..mindegy. Mondasz valami tippet hogyan kell? Egy kis rövidet hátha segít. Nekem úgy sikerült, hogy elkezdtem ki.... de belealudtam..na érted..
2014. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Én annó 1 éve kezdtem az egészet sokan olvastam erről a neten egy-két hét után már megvolt a tudatos álom sok időt töltöttem ezzel puszta kíváncsiságból egy idő múlva már gyakorlat nélkül is észre vettem az összefüggéstelen eseményeket ebben az agykontroll is sokat segített elhitettem a tudatommal, hogy képes vagyok rá és sikerül. lényegében ennyi az én tapasztalatom és ajánlom neked a angol nyelvű leírásokat. :-)
2014. febr. 19. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!