Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Be tudom folyásolni azt, hogy...

Be tudom folyásolni azt, hogy álmodjak? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 23:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehet. Össz-visz 2x sikerült nekem. Ne menj bele ezekbe a dolgokba, veszélyes ezekkel játszadozni. Nekem csak úgy álmomba tudjam, hogy álmodok, ésbármit megtehettem. De már vagy fél éve semmire sem emlékszem mit álmodtam. Nem is érdekel igazából.
2012. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És azt, hogy álmodjak-e, vagy nem? Azt be lehet folyásolni?
2012. máj. 10. 23:48
 3/23 anonim ***** válasza:
Mindig álmodsz minden éjszaka, csak ritka, amikor akár 1 álmodnak a felére is emlékszel.
2012. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egyiket sem lehet, illetve ha félálomba vagy, akkor van esélyed rá, hogy valamennyire irányítsd a történteket. Ennek az oka, hogy a tudatod akkor már nincs kikapcsolva teljesen, és csakúgy mint az álmodozásnál, akkor alakíthatod a történteket.
2012. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A tudatalattid "be tudja folyásolni", de te nem...
2012. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

már álmodtam úgy, hogy tudtam a dolgokat változtatni, repülni, formálni dolgokat, vagy épp legyőzni olyat, ami gyakorlatilag képtelenség volt. de ekkor nem tudtam, hogy álmodom, csak hogy képes vagyok rá.

volt egy másik, egy rémálom, amiben álmomban eszméltem rá, hogy ez csak egy álom, és az üldözőmet széttéptem.

persze, amikor rosszat álmodom, mindig úgy zárom le, hogy leugrom a ház tetejéről - de sosem vagyok biztos benne, hogy álom volt, vagy sem. remélem nem ez lesz a vesztem.

2012. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, de a helyesírásod biztosan tudod BEFOLYÁSOLNI...
2012. máj. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Első : ez miért lenne veszélyes ? Nekem már sokszor volt hogy álmomban tudtam,hogy ez csak egy álom,de elég nehéz irányítani.Kisebb lépések sikerültek.Egy időben az volt a mániám álmomban,hogy a gondolat erejével tudtam mozgatni és egyebeket csinálni mindennel.
2012. máj. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó előtti: ne is erőlködj a helyesírás kérdésével, az ezoteria kategóriában kérdezők, és írogatók általában nem arról híresek, hogy túl műveltek, és eszesek lennének. ( Persze tisztelet a kivételnek, illetve azoknak, akik röhögni járnak ide ;D )
2012. máj. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 7.kommentelő: Szerintem maximum te menjél helyesíró tanfolyamra, mert az enyémmel semmi baj. Azt, hogy be tudom folyásolni így kell írni, mivel az eredeti szó a befolyásolni, a tudom az csak két részre osztotta. Előre is köszi.

2012. máj. 11. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!