Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy a fogorvos...

Azt álmodtam hogy a fogorvos megállapitja hogy daganatom van. Mit jelent ez? 16/L

Figyelt kérdés

(ezt nem álmodtam, de lehet hogy köze van hozzá: Egy hete megfájdult a fogam, és az inyemen lett egy hatalmas dudor, meg is látszott az arcomon, mert kinyomta az arcomat. Igazábol nem is foglalkoztam vele az utobbi időbe., csak az első napokon)


Ma viszont egy félelmetes ÁLMOM volt: Elmentem a fogorvoshoz, hogy nézze meg a lyukas fogamat (ami amugy a való életbe is lyukas és tényleg fájni szokott), na mindegy. A fogorvos néz bele a számba és azt mondta hogy daganatom van, és ez valószinűleg, biztos hogy rosszindulatú. Utàna elmentem családhoz, majd másnap az iskolában a barátaimmal beszélgettem és elkezdtem sirni, az egyik barátnőm megkérdezte hogy: daganat? Én meg nem tudtam hogy honnan tudja. Sírtam és mondtam: nem akarok meghalni, meghogy még akartam a nyáron is pénzt keresni a nyári diák munkán..


Ez mit jelenthet? Lehet hogy daganatom van vagy lesz a való életbe vagy valami? Mert álmomban a fogorvosnál voltam, és azt mondta rosszindulatú..

Jelent ez valamit vagy ne foglalkozzak vele? (mindenesetre megrémitett egy kicsit)



2014. febr. 21. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel fájt a fogad és lett egy dudor az ínyeden (valószínű gennyes a foggyökér, ezért álmodtál fogorvossal, mást nem jelent, de menj el mielőbb, mert egy rossz fog magától nem gyógyul meg, csak egyre rosszabb lesz és húzás lesz a vége.
2014. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a fogászhoz, az álmod is nagyon helyesen ezt jelezte neked és a benned lévő félelmeket a fogaddal kapcsolatban. Nem is értem, hogy miért nem mentél rögtön amikor megjelent a dudor. Az álom azért már a legdurvább félelmeidet tükrözi és nem valószínű, hogy a valóságot, de én biztosan gyorsan megnézetném a helyedben.
2014. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom én is mindig azt mondom hogy na biztos hogy mostmár elmegyek a fogorvoshoz, de az utolsó pillanatban mindig meggondolom magam, mert egyszerűen nagyon félek bemenni.
2014. febr. 21. 15:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat..
2014. febr. 21. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne félj, érzéstelenítenek és semmit nem érzel, ha halogatod, akkor csak egyre rosszabb lesz, most még talán ki lehet kezelni, erre figyelmeztet az álmod is. Ne akarj fogatlan lenni már fiatalon.
2014. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj rákos daganatra, mert a fogíny egyes esetekben egyszerűen be szokott dagadni. Ez nem az a daganat amibe belehalnak. Nekem is dagadt be sokszor, nemrég titán implantátumot (műgyökér) helyeztek be, az is be szokott átmenetileg dagadni, le is apadt és élek. Nyugodtan keresd csak fel a fogorvosod, tapasztalatom szerint kiválóan végzik munkájukat. Könnyes szemmel szoktam tőlük távozni, de nem a fájdalom hanem a nagy öröm miatt.
2014. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!