Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Én apukámmal álmodtam, mégpedi...

Én apukámmal álmodtam, mégpedig hogy meghalt. Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Kiskoromban, 4-5 évesen azt álmodtam, hogy apával dolgozni megyünk. ( ő gáz-víz szerelő és oda megy ahova hívják).


Egy tanyasi helyre mentünk, ahol az épület négyszet alakban fogott közre egy kis köves udvarfélét.

S ő bement a sok ajtó közül az egyikbe, és én megijedtem hogy nem jön ki nem jön ki, és előttem ekkor egy talicska féle szekér volt, de fából. S az az ajtó lassan kinyílt, és kigurult belőle egy koponya csontváza.


Aztán átugrottam egy hasonló helyre, ahol egy fogorvos akarta a bnőmet elkapni, és a nyakánál fogva sikerült is neki és kb ennyire emlékszem.


Az ilyen álmok mit jelenthetnek?


14/L



2012. jún. 19. 16:25
 1/6 anonim válasza:
54%

hmm

ha halálról álmodsz az vagy haláleset (családban, vagy pont az a személy)

et jelent vagy egy új kezdetet

de am lehet annó sokat ettél alvás előtt és ezért álmodtad ezt !:)

2012. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak aggódsz miatta, ennyit.
2012. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam :))


nekünk is van álmos könyvünk, de abban csak az alapok vannak benne, mint például ha kutyával álmodsz akkor az a hűség jele, ha kiesik a fogad és vérzik akkor egy közeli rokon meghal ( ami apámnál pont elmondható, mert mindig ezt álmodja ha valaki meghal).

2012. jún. 19. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Az álmos könyvek nem alapulnak semmire, csak tévhitekre.


Mindenki csak maga fejtheti meg a saját álmait, nincs ilyen, hogy egy bizonyos dolog mindenkinek ugyan azt jelent.


Ezek a könyvek az emberek lehúzására jók.

2012. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy általánosságban azt kell tudnod, hogy az lmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több.
2012. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ma én is azt álmodtam,hogy meghalt édesapám:(

most az egyszer örültem,hogy végre reggel lett és nem kellett tovább viselnem ezt a hatalmas terhet:(

2013. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!