Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Túl élénk a fantáziám vagy...

Túl élénk a fantáziám vagy vajon megtörtént? U. I:gondoltam az állomfejtés kategoriába illik a legjobban.

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kis történetet leirok nektek ami engem eléggé megrémitett,elgondolkodtatott, vagy nem is tudom mit éreztem akkor.A lényeg az hogy fül gyulladásom volt és ezért nem tudtam rendesen aludni mert annyira fájt a fülem. Felébredtem hajnalban és elmentem WC-re visszafeküdtem szépen az ágyba és próbáltam elaludni, na szóval nem tudtam elaludni és egyszer csak valmiért, nem tudom miért a fejemre húztam a takarót és egy nagyon de nagyon különös dolog történt azt az érzést nem tudom leirni nektek mivel magam sem tudom értelmezni teljesen, szóval olyan volt mintha nem is tudom felemeltek volna,vagy felsugároztak volna(??) nem tudom... szóval nem tudom leirni az érzést de a lényeg hogy egyből arra aszociáltam hogy az urlenyek(én hiszek bennük) visznek el akkor elkezdtem egy kicsit félni majd megnyugodtam, na és ezzel vége. Felébredtem reggel és az utolsó emlékem ez volt hogy egy kicsit megijedtem.

Az összegzés az hogy én nem gondolom azt hogy az űrlények vittek el engem hanem csak azt mondom hogy elég fura érzés volt, persze az is lehet hogy utána fetrengtem még egy kicsit majd elaludtam csak arra nem emlékszem szóval nekem nincs túl sok véleményem erről.

Nagyon szivesen meghallgatom mindenkinek a véleményét erről és kérlek mondjátok el mi a véleményetek erről. Nagyon köszönöm előre is a válaszokat.



2014. febr. 26. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
nem lehet, hogy előtte fingottál és csak elkábultál?
2014. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D hát lehetséges...
2014. febr. 27. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy ide nem kapcsolódó tipp: használj normális hosszú mondatokat. Amúgy szerintem a fantáziád túl élénk, hiszen ha valóban megtörtént... akkor annak mi értelme? A valóságban szokott értelme lenni a dolgoknak.
2014. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de ilyen "lebegésérzetem" nekem is szokott lenni néha elalvás előtt.
2022. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!