Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy lány azt üzente nekem...

FUGiTiVE_01 kérdése:

Egy lány azt üzente nekem álmomban, hogy sosem fog elfelejteni. Ez lehet azért mert tényleg így van, vagy csak mert ezt szeretném?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 12:46
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ezt csak álmodtad. Az álom a téged ért hatásokból azok alapján játszódik le, de az agy saját maga "gondolja végig" az álmot. Nem szükségszerűen van közük az álmoknak a valósághoz, sokkal inkább a vágyakhoz, félelmekhez.

Annak, hogy valaki más mit gondol rólad, semmi köze az álmaidhoz. Azt tudod megálmodni, hogy SZERINTED mit gondol, illetve mit szeretnél hogy gondoljon.

2014. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismered azt a lányt személyesen? Mert akkor sztem véletlen volt, hát nem álmokban üzengetne csak, ha valóban így lenne sztem:) Sztem is csak sima álom volt, ha ismered, ha meg nem akkor is lehetett sima álom, de lehetett másfajta is:)
2014. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*másik 75%-os vagyok, előző vok
2014. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagylzs ***** válasza:
100%
Miért kötelező ebből a kettőből választani? Mi van ha azért van így mert véletlenül ezt álmodtad?
2014. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!