Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donmatteo kérdése:

Mennyi esélyem lehet egy olyan lánynál, aki még nem tudta teljesen elfelejteni az előző barátját?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő.

Eddig két randink volt, az első randi végén elmondta, hogy jól érzi magát velem, de lehet, hogy túl korán kezdett randizni, mert még nem heverte ki az előző barátját. Ennek ellenére a kérdésemre azt felelte, hogy randizzunk még.

A második randi még jobb volt, mint az előző. Megcsókoltam a randi vége fele, szerinte egy kicsit korai volt, ez elképzelhető, de abban a szituációban semmi másra nem tudtam gondolni, csak hogy megérinthessem. Nagyon sokat nevetünk, úgy tűnik, hogy ő is jól érzi magát velem, csak kérdéses a végeredmény. Jelenleg megbeszéltünk már egy következő találkozót is a jövő hétre, de mivel az előző kapcsolatát még nem tudta lezárni, bármikor lemondhatja. Mint megtudtam tőle, a második randinkat is majdnem lemondta emiatt, végül úgy döntött, hogy folytassuk.

Szerintetek mivel tudnám akár segíteni abban, hogy elfelejtse teljesen az előző barátját?

1,5 hónappal ezelőtt lett vége a 3,5 hónapos kapcsolatának, a barátja nem volt szerelmes, ő pedig szerelmes volt. Végül a lány szakított vele, azóta külön utakon járnak és a kapcsolatot sem tartják, de ez a mai napig kiható nyomot hagyott benne.



#szerelem #exbarát #randi esélyek
2013. szept. 15. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem a nyomulással leszel te a befutó.

Én megtartanám 3 lépés távolságot és folyamatosan biztosítanám afelől, hogy ott vagyok a közelbe, ha leharcolta a lelkét.


Most még ott van az ex szellem vele együtt. Ha őt csókolod akkor az exének is adsz egy csókot.

Én várnék, amíg elcsendesednek a dolgok a lelkében és akkor lépnék. De fontos az is, hogy tudja, hogy vársz rá.

2013. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én úgy látom a helyzetemet, hogy két választásom van.

1, megmondom neki egyértelműen,hogy döntsön, hogy tudja-e folytatni velem komolyan a kapcsolatot, úgy érzi-e, hogy képes lezárni most már a múltat, ha igen, folytatjuk, ha nem, abbahagyjuk.

2, lehetőleg nem beszélünk erről, hanem folytatjuk a találkozásokat, amíg van kedve hozzá.

Fennáll a veszély, hogy nagyon hamar bele fogok szeretni, így ha lepattint, akkor nagy csalódás lesz a vége. Viszont ha sikerül elfelejtenem az előző csalódást, akkor happy end.

Mindkettőben megvan a kockázat, egyelőre a második felé hajlok :)

2013. szept. 15. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
nem sok.
2013. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem sok, de nem adom fel :)


Az első válaszolónak köszönöm, ez jó ötletnek tűnik.

2013. szept. 15. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy haladtok? :)
2013. nov. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!