Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy olyan városnak a nevével...

Egy olyan városnak a nevével álmodtam (külföldi) amit még soha életemben nem hallottam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban egy szót mondogattam. Mikor még félálomban voltam (reggel) felírtam ezt a szót egy papírra, hogy el ne felejtsem. Aztán mikor ténylegesen felkeltem rákerestem interneten, hogy létezik-e, mit a jelentése a szónak, aztán megtudtam hogy ez egy külföldi város és egyáltalán nem népszerű. Valaki, aki jó álomfejtésben, tudna mondani valamit ezzel kapcsolatban?
2014. márc. 9. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán egyik előző életedben ott volt az otthonod vagy valami ami miatt visszavágysz. Esetleg van még ott valami befejezetlen ügyed. A lényeg, hogy kötődsz ahhoz a helyhez és nem véletlen. Én is hasonlóképpen szoktam lenni, de valahogy nem jövök rá hova húz ez az érzés. A lényeg: ha lehetőséged van vagy lesz rá, menj el oda.
2014. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!