Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék bankkártyát igényeln...

Szeretnék bankkártyát igényelni, lehetőleg személyes találkozó és aláírás nélkül! Hallottam egyszer, hogy valamelyik külföldi banknál lehet olyat csinálni, hogy kártyát igényleni személyes találkozó nélkül! Hol tudnám ezt megvalósítani?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a bankkártyát ne bírják hozzám kötni.
2012. nov. 14. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

LOL


és mégis kinek a nevére szólna?


a pénzmosás elkerülése érdekében csak személyesen lehet szerződni.


hiába kínálnak egyes bankok netes igénylést, az átvétel már személyes.

2012. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De külföldi banknál lehetséges valami hasonló, nem? Mások, hogy szokták ezt megoldani?
2012. nov. 14. 11:02
 3/6 hájaaa ***** válasza:

És miért nem akarsz személyesen találkozni? Nem értem..


Egyébként meg Skrill-t tudsz csinálni és lehet hozzá igényelni bankkártyát is. NA de ahhoz hogy skrilled legyen először kell egy bankszámla, tehát itt is kell egy "személyes" jelenlét.

2012. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem lehetséges


mit akarsz sunyizni? a csaláshoz ész is kell.


miért nem vállalod a személyazonosságod?


hallottál a pénzmosásról? nemzetközileg üldözött bűncselekmény

2012. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak árulni szeretnék az interneten és mint tudjuk, a Vaterán is csak egy meghatározott pénzösszegig lehet, utána keményen büntetik! Na én ezt szeretném kijátszani valahogy.
2012. nov. 14. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
amelyik banknál ezt lehet,az törvényi szabályozást hág át. magyar banknál biztosan nem lehet, külföldinek meg nézz utána, bár ott nagy az esélye a buktának is mert a rendszerüket könnyű kijátszani.
2012. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!