Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban kieső fog az minden...

Álomban kieső fog az minden esetben valami rokonnak a halálát jelenti?

Figyelt kérdés
Nagyon félek most mert volt már amikor ilyet álmodtam és nemsokkal utána meghalt nagyim :( Annyi, hogy akkor első fog esett ki most pedig rágófog és darabokra volt törve ha jól emlékszem. Nem tudom ennek van e jelentősége. Nem hiszek általában az ilyen hókuszpókuszokban de ez az álom dolog már tényleg beigazolódott nálam párszor.

2014. márc. 13. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor én azt álmodtam, hogy kiesik a fogam akkor a macskám halt meg.
2014. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy a fog kiesése halált jelentene. Nekem is esett már ki álmomban fogam és nem halt meg senkim pedig gyakran álmodok meg dolgokat. Szerintem ne aggódj. Egyrészről valószínűleg nem jelent semmit, bár tudni kéne a teljes álmot. Másrészről, ha valóban meg fog halni valaki te úgyse tehetsz semmit.
2014. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!