Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet egy távol élő...

Hogy lehet egy távol élő rokonnak feltérképezni a testén agykontrollal, hogy hol beteg?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy bele lehet-e látni agykontrollal valamki egészségi állapotába?

És lehet-e látni, mennyire súlyos az állapota?

Remélem nem kérdeztem hülyeséget.


2012. szept. 10. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Szükséged lesz ehhez egy mosógép fütöszálra :)
2012. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Az agykontroll nem éppen erre való. Az elsősorban a saját magad feltérképezésére, és segítésére való, másokba nem nagyon lehet vele belelátni. Az más metódusba tartozik. Amúgy sem nagyon tanácsos megpróbálni kutakodni valakiben a tudta és beleegyezése nélkül.
2012. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha odakontrollálja magát a dokihoz
2012. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
de!szerintem oltári nagy hülyeséget kérdeztél! kérdezd meg tőle telón mibaja a 21. században van olyan hogy telefon! sokkal egyszerübb mint hokusz pokuszolni!
2012. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shai-Hulud ***** válasza:
60%

Ha lehetne, akkor ezt oktatnák az orvosi egyetemeken...


Nem holmi mintavétel, kenet, kitenyésztés, tünetek csoportosítása, rendszerezése, diagnózis felállítása, mindezt kórházban, bent fekve, gyakran sz@r körülmények között, horribilis pénzekért...


Hanem csak egyszerűen agykontroll, beteg otthon marad, doki koncentrál, még jobban koncentrál, már vörösödik a nyaka,...hopp, megvan!


De szép is lenne!


Gyurcsók mester meg majd telefonon küldi az energiát, csak a tévé elé kell ülni és már gyógyulunk is.


HURRÁ!

2012. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bunkó válaszaitokat. Intelligenciára tényleg születni kell.
2012. szept. 11. 01:17
 7/15 Shai-Hulud ***** válasza:

Bizony! Ezzel egyetértek.


És akinek nincs, az fel sem ismeri, hogy mekkora marhaságot kérdezett, még akkor sem, ha többen, esetleg kissé kisarkított példákkal megpróbálják erre rávezetni.

Hanem ehelyett személyes támadásnak veszi, ha nem értenek vele egyet.


Nem az a bunkó, aki elmondja a véleményét, hanem az, aki megsértődik olyanon, amiben semmi sértő nem volt.

2012. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért elég nyíltan lehülyézték, ezt nem csoda ha támadásnak veszi.
2012. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
most szerinted aki harry pottert szeretne játszani live arra mit mondjon a kedves közvélemény? :)
2012. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy neked a herripotternél ki is merült a téma, nem azt jelenti, hogy más nem foglalkozik a dolog filozófiájával. A gyakorlata más kérdés. De szerintem a kérdező komolyan gondolta a kérdést. Érdekes módon a pszichológiát nem fikázzátok, pedig annak a tárgya ugyanolyan megfoghatatlan, mint az okkultnak. Az elmére csak annyi bizonyítékod van, hogy van olyanod. De kimutatni nem tudod, mégis elfogadod a létezését, mert használod(jobb esetben). Ezek után szerintem nem teljesen értem mi a bajotok azzal, hogy valaki nem megfogható dolgokat próbál megfigyelni, vagy használni. Az agykontroll még csak nem is olyan nagy misztérium, egyszerű pszichológiai magyarázat van a működésére. Épp ezért nem alkalmas arra amire a kérdező gondolt, de szerintem ezt anélkül is megérti, hogy zrikálnátok érte.
2012. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!