Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nos aggasztó álmok gyötörnek....

Nos aggasztó álmok gyötörnek. Este nem eszek össze semmit, nem nézek semmi olyat amitől lehetséges lenne, társadalmi életem is normális, szüleim nem váltak el semmi tragikus ami kihatna rám. Mit jelenthet az alábbi álmom/álmok?

Figyelt kérdés
2 éve kezdődött,barátoknak-családtagoknak úgyszintén beszámoltam az álmokat és kérdeztem őket ,de nem sokra jutottam velük,tehát:2 évvel ezelőtt... elaludtam majd az éjszaka közepén álmomba bele sikítottak a fülembe ami hatására totálisan le dermedtem ,mozdulatlanná vált a testem...de tudatában voltam hogy ébren vagyok de szemem nem tudtam ki nyitni,ezért hangokat adtam ki magamból /halk sikolyokat/ mivel kezem közel volt a testemhez ezért magamba is csíptem erősen ami hatására kezdett oldódni a dermetség...ezután sok hasonló ilyen követte ...majd 3 hónap szünet ...és most 2 hete olyan dózisba lett részem hogy éreztem mint ha elkezdenék fekvő állapotomba szét(ketté) húzni a lábam ami hatására össze szorítottam magam és dermettség követte mind ezt, majd fényt láttam és éreztem ahogy húz felé "valami lény"..ami csuklón fogott ...ismét halk sikolyokkal tértem magamhoz és nem is mertem vissza aludni nehogy "el jöjjön /jöjjenek értem" 16/L Ui:paranormális dolgoknak nem voltam résztvevője megelőzve egy két idétlen kérdést...

2014. márc. 15. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A dolog mögött vagy szorongás van, vagy orvosi kezelès szüksèges
2014. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát inkább szorongás ami ésszerű ...mert kegyetlen féléven estem át az iskolámban mielőtt váltottam volna igy belegondolva ... ez ilyen utó rengés jellegű akkor?
2014. márc. 15. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána az alvásparalízisnek, ez eléggé annak tűnik
2014. márc. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szorongást rendezni, ha fennmarad az állapot akkor èrdemes a gyógyszeres kezelèssel foglalkozni
2014. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

tegnap este megint megtörtént ...Az egyik szoba sarkából "láttam hogy mi történik velem" hogy az ágyon fekszek és vergődök ...kétségbe esetten végig néztem magam...de nem éreztem semmi olyat amit 2 hete (ledermedést)mert mint írtam VÉGIG NÉZTEM MAGAM és így nem éreztem semmit!

2014. márc. 16. 09:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16 éves lány!

Ha Jézus Krisztust segítségül hívod ilyenkor, nem fognak zaklatni többé. Jézus Krisztusnak minden szellem felett hatalma van, ezért is tudott démonokat űzni. Ilyen okkult "támadások" esetén minden esetben segít ha Jézus segítségét kéred, imádkozz hozzá!

Ld. alábbi videó: 1:14:47-1:15:52 !!!

http://www.youtube.com/watch?v=tZWcNwx7XiI

2014. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!