Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van hogy minden hónapban...

Papp Ágota kérdése:

Miért van hogy minden hónapban egyszer ugyanazt álmodom?

Figyelt kérdés

Azt szoktam álmodni hogy egy fekete helyen vagyok és vannak ott gyümölcsök és zöldségek. Én azokat mindig egymásra pakolom míg egy nagy kupac lesz belőle. (Ez kb akkora mint egy hegy.) És mindig leborul. Mikor felébredek még akkor is hallom a hangját hogy leborul.

Tudom hogy furán hangzik de hogyha már sokadjára álmodom kicsit ilyesztő. Írjatok választ ha tudjátok. Köszi előre.



2014. márc. 16. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez már régóta van. (Bocsi de ezt elfelejtettem odaírni.)
2014. márc. 16. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zöldségesként dolgozol?

Komolyra fordítva,a gondolkodásmódod,és az életmódod adhat rá választ,mivel az álom egy tükröt tart eléd.Ilyen kérdéseket tegyél fel magadnak,mint pl.fel akarsz építeni valamit az életedben,de nem látod be,hogy hiábavalóság?

2014. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lehet, hogy túl nagy feladatokat tűzöl ki magad elé? Túl sokra törekszel, valami olyasmikre, amikbe beletörik a bicskád?
2014. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!