Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik ilyen? Többször is...

Létezik ilyen? Többször is egy olyan emberrel álmodok akivel nem tartom a kapcsolatot viszont nagyon fontos számomra. További lennt!

Figyelt kérdés
ÈS ma egy olyan álmom volt amiben szintén benne volt egy lányról van szó aki az exem és ebben az álomban most beszélgettünk is, én meg megkérdeztem hogy 'nem fogja e ezt elfelejteni?' erre ö rá hogy 'mit' mondom neki 'ez csak egy álom és ha felébredsz emlékezz erre' megeshet olyan hogy ö is ugyanezt álmodta szóval hogy ugyanazt álmodtuk??

#álom #ex #Ugyanazt álmodni
2014. jan. 5. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Iie! Ez japánul nemet jelent!
2014. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.Én pont ma hajnalban álmodtam az exemmel(pedig nagyon régen nem beszéltünk) és beszélt hozzám, mesélt nekem.
2014. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen! Ha megkérdezed tőle, először nem fogja bevallani, de később úgyis elárulja, hogy ő is ezt álmodta!
2014. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
számomra elérhetetlen mert letiltott mindenhonnan se telefonon se facen nem érem el most probálom Ask.fm en megtalálni de nem tudom hogyan :/ mert ha meglenne megkérdezném tölem, hisz álmomba monddtam neki hogy ne felejtse el hogy ez csak egy álom és ha felébred akkor jelentkezzen :)
2014. jan. 5. 19:31
 5/8 anonim válasza:
A tudatalattidban benne van a lany. Ezert almodsz vele. Es hogy mit almodsz vele? Azt amit nagyon szeretnel. Egy relytett vagyad. Es te mondhattal almodba barmit a lanynak, de o nem almodott veled. Legalabbis ugyanazt nem. Annak nagyon kicsi az eselye
2014. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annak nagyon kicsi az eselye


De van esélye és előfordul.

2014. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felébredt már?
2022. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem csak foszlányok vannak az àlmomrol ő meg nem árulja el
jan. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!