Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is szoktatok ilyeneken...

Ti is szoktatok ilyeneken álmodozni vagy hasonlón? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor zenét hallgatok legtöbbször akkor álmodozom ,de máskor is szoktam. pl: profi focista vagyok és a kedvenc csapatomban játszok a Bajnokok Ligája döntőn vagy a foci-vbn a válogatottban és én döntöm el a meccset egy hatalmas góllal és közönség csak úgy tombol stb. (Amúgy is focizok és nem is rosszul de nem annyira profi szinten.)Tis álmodoztok ilyeneken vagy hasonlón? 16/F

2014. márc. 17. 20:30
 1/10 A kérdező kommentje:
*olyanokon is szoktam hogy amerikai focista vagyok és Super Bowl döntőt én döntöm el irányítóként vagy elkapóként. (Amerikai foci rajongó is vagyok.)
2014. márc. 17. 20:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaja. Én általában a világ ura vagyok. :D
2014. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sokmindenről szoktam, főleg a barátaimról és a családi jövőmről és nem létező/természetfeletti dolgokról. És a lehetséges munkáiról is.
2014. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam :D
2014. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát az álmodozás ilyesmit is jelenthet. :)
2014. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én minditg azt szoktam tervezgetni, hogy milyen álom-házam lesz, mennyi pénzt keresek majd, milyen szerető, odaadó Anya leszek és stb.
2014. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam. :)

Arról, hog milyen leszek, milyenek lesznek az ismerőseim, milyen családom lesz, milyen lesz a kapcsolatom a mostani családommal, milyen lesz a világ, mit akarok elérni, miért ilyen rövid az élet, miért érzem úgy, hogy túl gyorsan megy az idő...stb . Csak ilyesmikről :)

2014. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak nem minden teljesül sajnos, nem mindenkinek jön be az élet annyira...:/
2014. márc. 18. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Először álmodozunk arról, amit el akarunk érni, aztán teszünk is érte, végül elérjük, vagy részben elérjük, vagy legalább megközelítőleg haladunk afelé, amit megálmodtunk.

Sztem ez nagyon jó dolog, aki nem álmodozik, az nem is halad semmilyen cél felé. Aki viszont csak álmodozik, de semmit sem tesz érte, az még nem nőtt fel.

A te esetedben jó dolog az álmodozás, mert a valóságban is focizol és szeretnél sikereket elérni, ez jó dolog!

2014. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen en is szoktam almodozni. Legtobbszor arrol hogy becsengetek a szomszednenihez aki 30 eves locsolo verset mondani es o meztelenul nyit ajtot es kefelunk egy akkorat hogy leperzselodik a nunijarol a szor xDDD a reszletek pedig a legjobbak ;)))
2014. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!