Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Ti hisztek az...

Mit jelenthet? Ti hisztek az ilyesmiben?

Figyelt kérdés
Az történt hogy megismertem egy fiút 2 hónappal ezelőtt. Közös baráti társaságunk van, minden hétvégén együtt buliztunk. Nagyon nagyon megtetszett nekem és egyik este azt álmodtam, hogy itt volt nálam és együtt voltunk, csókolóztunk és úgy viselkedtünk mint egy pár. Következő héten összejöttünk. Tegnap este megint vele álmodtam hogy én vagyok náluk és bemutat az édesanyjának. Ez nem furcsa? Most akkor meg lehet álmodni dolgokat? Van az a mondás, hogy "Az álmok valóra válnak" de sokan mondják hogy az álmok emlékekből rakódnak össze. Akkor most mi van? Mit jelent ez?

2014. márc. 23. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Nekem rengeteg álmom valóra vált már.

Kb 2 hónapja azt álmodtam, hogy találkoztam a barátom volt barátnőjével, és beszélgettünk. Kicsit abszurdnak tűnt, mivel a lány másik országban él, még csak nem is beszéltem vele azelőtt. Egy hete látogattuk meg a barátommal. :)

3 évesen megálmodtam, hogy fogják hívni a jelenlegi barátom (nem mindennapi név).

Még ezer ilyen esetem volt, sok lenne ide mindet leírni...

2014. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak úgymond jósló álmok is ,és vannak a sima napi ingerlevezetések:) És még vannak a véletlenek is, azokat se szabad kizárni:)
2014. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

úristen!!:D para.

amúgy ez annyira érdekes.. szinte felfoghatatlan ez az egész álom dolog

2014. márc. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!