Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendszeresen azt álmodom,...

Rendszeresen azt álmodom, hogy nyers húst eszem! Vegetáriánus vagyok! Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Már korábban is feltettem ezt a kérdést, csak nem ebbe a kategóriába. A dolog még mindig nem múlt el, ma hajnalban is ezt álmodtam. Bővebben a dologról...


Több mint egy éve lemondtam a húsról és jobban érzem magam, eljutottam odáig, hogy taszít a látványa, szaga, mindene hányingert vált ki.


De olyan álmaim vannak, mint pl.

ma: nyers, hájas, porcogós, inas, nehezen rágható hússal volt tele a szám, küszködtem vele és a családom csak nézett rám furcsán.


Korábban: anyukám azt mondta, hogy nincs hús valami ételbe, megbíztam benne, már a számban volt a falat mikor mondja, hogy csak egy kis máj meg valami sovány csirke meg egy kis bőrcafat... és erre riadtam fel.


Rengeteg hasonló húsevős rémálmom van, ez már hónapok óta rendszeres és borzasztó undorral tölt el.


Mit jelenthet ez???

Tudat alatt kívánom a húst? Nem hiszem, mindig undorral tölt el álmomban is és mindig NYERS! :S


Valamit nem tudok feldolgozni?



2014. márc. 27. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Tudat alatt kívánom a húst? Nem hiszem"

Én sem hiszem. Szerintem semmi köze az álmaidnak a húshoz, inkább az undorhoz, amit kivált belőled. Viszont mivel semmit nem tudunk rólad, nehéz válaszolni. Általában olyasmi oka szokott lenni, hogy az illető kényszerhelyzetben van, nyomás alatt van, kényelmetlen szituk várnak rá nap mint nap, privát szférája sérül, valaki nem hagy nyugtot neki, esetleg betegség gyanyúja merült fel, vagy olyan helyzetbe került, amit nem tud megoldani, stb. Ez a helyzet lehet anyagi, de személyes konfliktus is akár.


Szóval sokminden lehet az oka, de első körben valami ilyesmi felé keresgélj magadban.

2014. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

sült vér ízének a hiánya, ásványi anyagok hiánya, ami javarészt komplexen a vörös húsokban található, vagy a zsírok hiánya, vagy az állati eredetű fehérjék hiánya a szervezetnek, amik kellenek a normális működéséhez.

csupán csak ezért!

2014. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

19/L vagyok, a mindennapos nyomás alatt levés az megvan, borzalmas a munkahelyem, haladnom kéne a tanulással mert jönnek a vizsgák, otthon is nagy a feszültség, gondok, sokszor senkivel sem tudom ezeket kibeszélni

de ezek olyan átlagos dolgok, ezeken nem tudom, hogy tudnék változtatni

a munkámat nem hagyhatom ott, a tanulással haladok, de a vizsgák miatt izgulok, de azon majd túl leszek

otthoni dolgokon meg nem tudok segíteni

2014. márc. 27. 10:45
 4/15 A kérdező kommentje:

10:39: már a válaszod olvasására is hányingerem lett :D

sült vér... jesszus blááááh :D

amúgy folyamatosan járok vérvételre, semmi hiányom nincs, mert tudatosan táplálkozom

vörös húsokat pedig korábban sem ehettem, nem is ettem, mert magas lett tőle a koleszterinem, ami azért egy fiatal lánynak nem kéne...

azóta rendben van a vérképem és már nem vagyok beteg

2014. márc. 27. 10:48
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Pedig a sült vér nagyon fincsi kaja :) És csak frissen jó. Régebben, disznóvágások alkalmával ki nem hagytam volna egy ilyen fejedelmi étket :)
2014. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%

májas hurka, disznósajt, sült kolbász, csülök pörkölt, füstölt sonka...hm megéheztem én is.

kérdező, biztos hiányod van a fentebb felsorolt alkatórészek közül, mert máskülönben a tudatalattid nem jelezne álmok formájában.

2014. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"otthon is nagy a feszültség, gondok, sokszor senkivel sem tudom ezeket kibeszélni"


Érdekes, hogy külön említetted a kibeszélést.

Az otthoni konfliktusok folyamatos nyomás alatt tartanak, amiket (ha jól gondolom) probálsz elkerülni, nem tudomást venni róluk.

Ha én pszichomókus lennék, itt kezdenék el ásni. :)

2014. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát kénytelen vagyok tudomást venni róluk, de nem nagyon tudok változtatni rajtuk, mert tényleg nem rajtam múlnak sajnos

nem tudom, hogy tudnék befolyással lenni rá

2014. márc. 27. 11:38
 9/15 anonim ***** válasza:

"kénytelen vagyok tudomást venni róluk"

Igen, de közben dolgozik a tudatalattidban is, sokkal erősebben, mint ahogy hiszed.

És ha nem is lehetsz hatással rá, fel kell tudni dolgozni. Te meg talán elnyomod magadban, valszeg nem is tudatosan.

(Legalábbis szerintem.)

2014. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Miután leszoktam a dohányzásról, még jópárszor dohányoztam álmomban. És még álmomban is emlékeztem rá, hogy nem szabadna szívnom, hiszen én már leszoktam, és baromi lelkiismeretfurdalásom volt. De nem mondanám, hogy azért álmodtam, mert hiányzott a cigi. Vagy például álmodtam már többször egy ismerősömmel, hogy csókolózunk, pedig az életben még undorít is a gondolat, hogy bármi legyen köztünk. Szóval az álmok néha összekeverik a dolgokat, és nem mindig kell szó szerint értelmeznünk őket.

Nálad biztosan a sok stressz is belejátszik a nyugtalan álmokba. Én pl. ilyankor mindig olyasmit álmodom, hogy üldöznek, vagy meg akarnak ölni, vagy zombik elől bujkálok, meg ilyenek. Néha elég fárasztó még éjjel is harcolni :-)

2014. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!