Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az ilyen álmoknak amik ekkora...

Az ilyen álmoknak amik ekkora hatást keltenek a testre, nagyobb jelentősége van? Ez pl mit jelenthetett?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy:

-a szobámban annyi fény volt, mint amikor egy gyertya ég csupán, nevezném most fél fénynek.Egy szerelő kinézető férfi volt a számítógépem és tv-m között guggolva. Szerelt valamit, de nem tudtam mit, egyszer csak úgy változott meg az álmom, hogy odamentem hozzá, a karommal körbefogtam a nyakát, megszorítottam, letepertem a földre, és elkezdtem ütni a fejét, és mindezt élveztem, közben meg könyörgött.

Való életben ilyet nem tennék, egy legyet sem bántanék, de akkor mi lehetett ez az álom? mert nagyon tetszett az agresszivitás, félálomban álmodtam, és a külső hangok is csak adrenalint adtak az álmomhoz, tehát magamnál voltam már akkor, de még mindig folytattam amíg fel nem keltem arra,hogy barátnőm dobálja az ablakomat kavicsokkal, mert így akart most felébreszteni. Furcsa most az agyam, nyomás van benne. Mi válthatta ki ezt az álmot? és miért álmodhattam ezt? van rejtett jel benne?



2014. márc. 29. 10:17
 1/4 anonim válasza:
Elfojtott aggresszivitás megnyilvánulása talán. Mikor abbahagytam a küzdősportot én is álmodtam ilyet. Ott le tudtam vezetni, utána nem nagyon. Ettől nem leszel rossz ember, mindenkiben vannak ilyen érzések, amik előjönnek. Ha a valóságban nem bántasz senkit, akkor néha-néha egy-két álom előfordulhat, hogy a tudatalattid levezesse a sérelmeket, feszültséget, amit kapsz az élet során.
2014. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Nekem is voltak hasonló álmaim, de én inkább haraptam, körömmel martam, és karmoltam az ellenfelem, mint egy dühös macska. Egyébként én is jobb szeretem elkerülni a konfrontálódást, bárkiről legyen is szó. Talán éppen azért álmodunk ilyeneket, mert a valóságban nem fejezzük ki ezeket az elfojtott indulatainkat. Üdv :3
2014. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) szia 2.
2014. márc. 29. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! :)
2014. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!