Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők, ezeket az álmokat...

Álomfejtők, ezeket az álmokat szó szerint kell értelmeznem vagy lehetséges hogy van bennük egy mélyen elrejetett üzenet?

Figyelt kérdés

Már 13 korom óta álmodok ilyen jellegű álmokat, ahol találkozok egy fiúval, romantikus körülmények, összejövünk és minden szép, majd felkelek. Egy éve körübelül (jelenleg 19 vagyok) már ez az álom kibővült annyival hogy szexuális kapcsolat is történik az álmokban, s már kezd zavaró lenni a dolog. Elkezdtem egy hete felírni az álmaim tartalmát, mert folyton világosan emlékszem a történtekre. A tegnapi álmom a legfurcsább : a volt férjemmel összejöttünk(fura volt hogy az álmomban már egy 40 éves nő szerepébe bújtam), lefeküdtünk, és észrevettem hogy nem vigyázott eléggé és mondtam neki hogy adjon egy esemény utáni tablettát, majd óvszerrel folytassuk. Köztudott, hogy általában az esemény utánitól egy erős hasgörcs majd vérzés következik, akár a mentruációnál. Reggel úgyszint erre ébredtem. És még érdekességképpen: még régebben álmomban átúsztam a Dunát hosszában, és mikor felkeltem izomláza volt a karomnak, ami azért fura mert előtte való nap nem volt se torna óra se nem mozogtam.

De maga az hogy az erotikus álmaim kihatnak a hétköznpjaimra és nagyon zavarak és nem tudom befolyásolni hogy ne álmojdam őket. Ennyire vágyok a szexre vajon? Két hónapja szakítottam barátommal, de amúgyis kalap sz*r volt a kapcsolatunk, távkapcsolat...

Mit gondoltok?



2014. ápr. 3. 10:50
 1/1 anonim válasza:

Az álom az agy takarítása. Mint a számítógépen a vírusírtás, tömörítés, töredezettség mentesítés. Éjjel rakja rendbe az infokat, akkor szelektál. Amik foglalkoztatnak, azok ugyan kutyultan, de vissza köszönnek. Igazán nincs jelentősége, nem kell rajta filózni! Nem az álomtól voltak pl. testi tüneteid, hanem fordítva. A testi tüneteidre keresett magyarázatot az agyad, azért almodtál rá passzoló dolgokat.

Hagyd az álomfejtőket, mint a jósokat! Fontoskodnak és hülyeségeket beszélnek, amivel csak összezavarnak!!!! Az álom élettani, normális dolog.

2014. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!