Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ő is álmodik rólam?

Vajon ő is álmodik rólam?

Figyelt kérdés

Rengetegszer álmodom egy lányról (nem szex jeleneteket, hanem beszélgetéseket, szituációkat). Ezzel a lánnyal jóban voltam csak eltávolodtunk. Szerelmes voltam bele, most nem tudom mit érzek. Igazából nem hozzá újra közel lenni, inkább ezt az iránta lévő szerelmet akarom eltüntetni (van barátja is és ezért tudom, hogy nem éri meg).

Tegnap találkoztunk és köszöntünk egymásnak. Éjszaka (vagyis reggel) róla álmodtam. Régen sokat álmodtam róla. Vajon az ő álmába is benne szoktam lenni?

Megkérdezni nem akarom mert elég fura szitu lenne. Csak az érdekel, hogy ha vlakiről sokat álmodunk akkor a másik fél is álmodik néha rólam? Nem feltétlen kell hogy fő szereplő legyek az álmába csupán felbukkanjak 1x 2x.


2014. ápr. 12. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mégis honnan tudjuk? Nincs erre semmi törvényszerűség, hogy ha te sokat álmodsz róla, akkor ő is rólad. Ez agyi dolog. Sokat jár a fejedben, ezért álmodsz folyton róla. Ha viszont ő nem gondol rád vagy nem foglalkozik veled, akkor nagy valószínűséggel nem bukkansz fel az álmaiban. Persze, lehet, hogy mégis, de annak semmi köze ahhoz, hogy te miket szoktál álmodni.
2014. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem.
2014. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy álmodik rólad. Lehet nem is őt látod álmodban, csak van egy elképzelésed egy személyiségről amit közel szeretnél érezni magadhoz, és hogyhogy nem lévén, hogy már voltatok is együtt így az ideálra ráragadt a lány képe. Ez akkor gáz, ha szembejön az ideálod, de lévén nem ugyanúgy néz ki mint az előző így elszalasztod. Na most ezt az egészet fordíts a feje tetejére, és lehet a lány van ugyanígy megszeppenve. :P De ezt kétlem. A lányok könnyebben változnak.
2014. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő is gyakran rólad álmodna, akkor már rég együtt lennétek. Jó eséllyel az eszébe sem jutsz.
2014. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!