Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent-e valamit ha egy...

Jelent-e valamit ha egy nagyon kedves ellenkező nemű ismerősöm rólam álmodik? És ha igen mit?

Figyelt kérdés
Az álom nagyjából arról szólt, hogy együtt voltunk valahol, majd én eltűntem Ő elkezdett keresni és egyik nagyon jó barátjával talált meg akivel éppen szexeltünk!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez jelent-e valamit vagy sem!! Csak olyan írjon választ ha kérhetem aki tényleg tud nekem ebben segíteni. Köszönöm
2012. dec. 10. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit féltékeny. Nem feltétlenül szexuálisan, csak hogy a barátja kisajátít téged.

De jelenthet bizonytalanságot is. Pl. bizonytalan a saját egyéniségében, és hogy rivalizálnia kell, nem érzi magát dominánsnak, vagy megfelelően erős félnek egy rivalizáló helyzetben.


Szóval nem feltétlenül kapcsolódik hozzád vagy a szexhez, inkább egy kisebbségi érzés vagy bizonytalanság jele lehet.

(De az is lehet, hogy konkrétan miattad féltékeny, ennyiből nem lehet megmondani.)

2012. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!