Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetetek lehet összefüggé...

Szerintetetek lehet összefüggés, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés

Néha vannak megérzéseim,meg álmaim is.Volt több olyan álmom,ami valóra vált,de van olyan,ami még nem.

A megérzéseimben nem bízok,bíztam mindig,attól is függ hogy mivel kapcsolatosak,meg hát valamikor jobban bízok valamikor nem.Nemrég volt egy olyan érzésem egy pár (akit ismerek) szakítni fognak.A lányt nem ismerem,csak a fiút.

Vele kapcsolatban már egyszer volt megérzésem,de még nem igazolódott be,és az egyik álmom vele valóra vált.

És,most pár napja a szakításukról álmodtam,tulajdonképpen egy üzenetben.Az üzenet azt "mondta el" ,hogy szakítottak.De hogy ki küldte kinek az üzenetet,azt nem tudom.Na,most azon gondolkodtam hogy ez egy véletlen egybeesés a megérzésem után,vagy azért álmodtam ezt,hogy higgyek a megérzéseimben(és abban hogy ez meg fog történni)?Mert voltak valóra vált álmaim,és volt mikor azokban is kicsit kételkedtem,pedig 3 álmom is valóra vált.Aztán az egyik álmomban,valami azt "sugallta" nekem,hogy hinnem kell.Szóval,mint akinek ezzel üzenni akarnak,hogy higgyen.A véletlenséget sem zártam ki egyébként,először.Ti mit gondoltok?


2014. ápr. 19. 13:04
 1/1 Laylah ***** válasza:

Ne kombinálj, majd csak akkor kezdj el gondolkodni, ha ez is valóra válna. :)

Tavaly nekem is volt egy ilyenem, május környékén fogadott bátyám (legjobb haverom, de olyan, mintha a bátyám lenne) összejött egy csajjal, happy volt, boldogság meg minden, valamiért mégis azt mondtam neki csak úgy random egy beszélgetés közepén (teljesen oda nem illően), hogy vigyázzon a lánnyal augusztus vége-szeptember eleje felé. Később én ezt el is felejtettem, ő hozta fel, hogy tisztán emlékszik rá, mikor augusztus 20. környékén szakított vele a lány.

2014. ápr. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!