Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha az álmomba a következő...

Ha az álmomba a következő történt akkor én rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
egyszóval azt álmodtam amire emlékszem hogy egy két ember előttem megölte azt akit én szeretek és utána én ezt viszonoztam rajtuk és megöltem őket én is és az utolsó mire emlékszem hogy a kocsiban elvágták a keresztapám torkát én meg odamentem a gyilkosához és levittem a földre és elkezdtem szurkálni késsel és megöltem.
2014. ápr. 20. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember bosszúból cselekedtél viszont megkérlek valamire a való életben ne szúrkálj le senkit mivel a törvény bünteti az önbíráskodást maradjunk annyiban, hogy most megúsztad.
2014. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni megkülönböztetni az álmot és a valóságot.
2014. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős ez a felhasználó... TÚL ismerős...
2014. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, álmodtam már ennél sokkal szörnyűbbeket is.

Úgy tekintek rá, mintha eljátszanék a gondolattal, amit az álom "időtartama" alatt teljesen valóságosan átélek.

2014. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anima-animusz álom, valószínűleg.

Már mintha nem láttad a két idegen arcát. ekkor azok is "te votál", ösztön lények, belőled jönnek felszínre.

Lehet, h valamiért megbüntetnéd a keresztapádat, vagy valamelyik rokonodat, de az igazi uralkodó Te ezt nem hagyja, "elintézi", legyűri a rossz sugallatait.

Persze a gyilkosság az erős, lehet, h csak arról van szó, h ki akartad használni valami miatt a keresztpapát, de az erkölcsös éned nem hagyta.


Persze lehet, h nemrég beszéltél vele,+megnéztél egy krimit, és csináltál egy saját sztorit.


Azért, ha sokat álmodsz öléssel, mindenképpem kerss fel segítséget.

2014. ápr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!