Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, ha álmodok,...

Miért van az, ha álmodok, minden alkalommal rosszul vagyok? Tudom, hogy álmodok.

Figyelt kérdés

1. Evawitch 2014-04-21 10:56

Álmaimban kb. 1 hónapja, tudom, hogy álmodok. Akármilyen jelentéktelen is, fel akarok ébredni, mert nem érzem jól magam, mint akihez közeleg a halál. Aki szerepelt álmomban, volt, hogy mondtam neki, hogy kár, nem fog emlékezni erre, mert ez az én álmom.

Olyan is volt, hogy tudtam,fel fogok ébredni és messziről meglátott a húgom, amikor padon ültem egy lényegtelen személlyel. Szóltam neki, hogy el fogok tűnni, és a húgomnak mondja azt,ha rám kérdez,hova lettem, hogy itt se voltam.

Olvastam a tudatos álomról, hogy kell felébreszteni magam, és tegnap éjjel azt próbálgattam. Rossz érzésem van mindig, pedig semmi rossz nem történik. Az életem, a valóság rossz, ami kihathat az álmaimra.

Nincs munkám,tpénzem, együtt élek egy idiótával, aki miatt tönkrement minden körülöttem. Rájöttem, hogy tényleg jót akart, de a züllött életmódja miatt jutottunk el ebbe a rossz helyzetbe.

Én úgy gondolom, hogy a másfél évnyi szenvedések miatti idegeskedésbe fogok belepusztulni hamarosan. Sulinak májusban vége, tanulnom kell, vizsgázni, de nem tudom, mi lesz belőle így. Ha az nem lenne, már rég itthagytam volna, de addig valahogy ki kell bírnom.

Heti 3 álom minimum van és szerintetek mi lehet ez?

Én a saját halálomra gondolok...


2014. ápr. 21. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álom egyik feladata előhozni olyan érzéseket amiket egykor nem voltál hajlandó átélni, azért hogy ez ébredés utáni pár percben megtörténjen.


Ha rosszul érzed magadat ébredéskor ne csinálj mást csak figyeld az érzést. Akkor egy idő után el fognak múlni ezek az álmok

2014. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álmoknak nincs feladatuk, csupán az agy játéka, annak alvás közben történő, kontrollálatlan működésének következményei. Ám a mintákat a való életből veszi: amely problémák, érzelmek, történések a való életedben leginkább nyomot hagynak benned, az agyad is azokból építkezik általában az álmokat illetően.


Javaslom, próbálj változtatni az életeden, akkor az álmaid is más irányt vesznek majd. Az egy jó dolog, hogy rájöttél, mi az, ami szar az életedben, ez az első lépés a változás, a "gyógyulás" felé. Tenni érte már sokkalta nehezebb lesz, de megéri. Neked kell tudnod, mi az, amit rossznak érzel az életedben, és neked is kell változtatnod ezen, ezeken. Ha megteszed, akkor a rossz álmaid is meg fognak szűnni.


A problémát mindig a gyökerénél kell kezelni, a felületi kezelés csak odázza a problémát, az később más formában fog testet ölteni. Olyasmi ez, mint a lyukas fog: ha csak eszed rá a fájdalomcsillapítót, attól ugyan nem érzed hogy fáj, de attól még nem szűnik meg a probléma, és később komolyabb problémát is szülhet.

2014. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!