Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok hetente legalább...

Miért álmodok hetente legalább 6-7 alkalommal rosszat?

Figyelt kérdés
Nem minden éjszaka álmodok rosszat,de van olyan is,amikor háromszor felriadok 1 éjszaka. A legtöbb álmomban meghal valaki vagy elveszítek valakit és legtöbbször olyan személyt,aki közel áll hozzám és főleg a páromról szól. Vagy pedig én teszek álmomban valami rosszat és rettegek a következményeitől,mire felriadok. Ma pl azt álmodtam,h takarítottam és rengeteg hullát találtam.Ilyenkor ébredés után szörnyen félek. Mitől lehet ez?
2012. jún. 8. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Stresszes vagy, félsz, hogy elveszíted azokat akiket szeretsz, és megrémít a halál gondolata.
2012. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én azért szoktam rosszat álmodni mert későn és sokat ettem, vagy azért, mert túl meleg van a szobában. Az is lehet, hogy valami rosszat élsz át (pl: a szemed előtt ütnek el egy kutyát, egy ismerősöd beteg) és ez gyakran vált ki ilyen reakciót.
2012. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ! 2. válaszoló,soha nem eszek lefekvés előtt és a szobában sincs meleg,de az igaz,h sok rosszat éltem át az utóbbi fél évben.
2012. jún. 10. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy milyen belső félelmeid, szorongásaid vannak. Egy tipp: lefekvés után tudatosan mindig csak pozitív, kellemes dolgokra gondolj, idézz fel egy számodra kellemes élményt, emléket. És persze ne kezdj el már elalvás előtt azon parázni, hogy "jaj, megint rosszat fogok álmodni", mondd magadnak gondolatban, hogy "kellemes, pihentető, megnyugtató álmaim lesznek, reggel jókedvűen, frissen, vidáman ébredek majd". :)
2012. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elalvás előtt mindig a nap jó pillanatait idézem fel,ezért sem értem,h honnan jönnek a rossz álmok. De azt ki fogom próbálni,h azzal a gondolattal fekszek le,h jót fogok álmodni és jókedvűen ébredni. Köszönöm neked is a válasz!
2012. jún. 12. 21:54
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem elnyomni kell az álmokat, hanem inkább megfigyelni a rosszakat is, hiszen lehet, hogy valamit tudatosítani szeretnének. Lehet feldolgozás a múltból is. Szerintem érdemes ebbe kicsit belemerülni, lehetőség szerint szembenézni a dolgokkal, nem elfojtani. Érdekes felfedezések lehetnek.
2012. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!