Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodhatok egy nem...

Hogyan álmodhatok egy nem létező/vagy általam nem ismert személyről?

Figyelt kérdés

Érdekes álmom volt az éjjel, álmodtam egy olyan személlyel akit még soha nem láttam,

emlékszem dolgokra az álmomból, arra, hogy hogyan néz ki, és arra, hogy mi a neve.

Utána megismertem több személyt is, a több személy közül egyet már ismertem korábbról. De a többi számomra ismeretlen volt. Főleg az akiről leginkább az álom szólt.

Olyan helyeken voltunk ezzel a csoporttal mint a házunk (?)az udvaron egy teherautó volt, akkor egy iskolai büfében ahol már évek óta nem jártam...

Felébredtem álmomból, utána elkezdtem gondolkodni, hogy vajon mit jelenthet, gondolkodtam, hogy ki lehet ez a személy... utána kellene nézni majd visszaaludtam és annyira emlékszem, hogy álmomban elkezdtem keresni, az interneten egy közösségi oldalon megtaláltam majd beszélgettem vele. De amint felébredtem, nagyon elhalványultak a dolgok. A nevére emlékszem halványan illetve a kinézetére... de egyik közösségi oldalon sem találom. Létezik olyan, hogy egy olyan személyről álmodom akit még soha nem láttam?

van ennek az álomnak jelentése?



#álom #megfejtés #ismeretlen személy/személyek
2014. ápr. 27. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álmodban csak ismert személyeket látsz. Lehet, hogy csak egy pillanatig láttad a buszon, vagy az utcán jött veled szembe. Nem is kell, hogy emlékezz rá.
2014. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Álmodtam már olyan személyről akit még sosem láttam, de még csak közös ismerősünk se volt facen. Rákerestem és a kinézete, neve minden stimmelt az álmomból, mintha megtörtént volna az álom amíg aludtam.
2014. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy sohasem láttad azelőtt? Mondom, hogy nem kell rá emlékezned, hiszen elég, ha csak pár pillantást váltottatok. Az agyunk csak meglévő emlékekből tud álomképet alkotni.
2014. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!