Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan álmotok hogy...

Volt már olyan álmotok hogy amikor felkeltetek akkor azt kívántátok hogy bár örökké tartott volna?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi volt az? Álmokat kérek elmesélni.

2014. máj. 13. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen volt!

Úgy volt hogy az a fiú aki tetszik nekem megcsókolt, meg bevallotta hogy szerelmes belém! Aztán elkeztünk járni! És olyan valóságosnak tünt de ez a fiú soha nem lesz szerelmes belém....:'(

2014. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Amikor gyerekkoromban először sültem el álmomban.

Akkor az tarthatott volna örökké, azzal a nővel, mert nagyon ott volt a szeren!

2014. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
63%

Még vagy fél éve azt álmodtam, hogy a barátnőmmel sétálok be a kapunk. Majd ránéztem, gyönyörű volt(ismeretlen), és ráeszméltem, hogy csak álmodom, hiszen soha nem volt barátnőm. :D Olyan boldog voltam, de kb. 10 mp után felébredtem. :(

Egy második alkalommal pedig a lánnyal, aki a valóságban is tetszik, puszilgattuk egymást, incselegtünk egymással.

20/F

2014. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ... az a rosz mikor belecsörög az ébresztőóra. :S
2014. máj. 13. 20:28
 5/8 anonim válasza:
83%
Valóra vált a legnagyobb álmom.Pilóta voltam,és nagyon jó volt,de aztán felébredtem,és sírtam,mert a cukorbetegségem miatt soha nem lehetek pilóta,pedig ez minden álmom. :(
2014. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

pilóta?? Húú az jó. Bár én mondjuk inkább katona lennék.

Aúgy még várom az álmokat.

2014. máj. 13. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen... bár nem akkor kívántam, de végülis.. a jövőben játszódott, kb mikor a következő generáció majdnem felnőtt.. és nem sokra emlékszem csak arra hogy egy lánnyal beszéltem aki a lányom is lehetett volna, és neki magyaráztam azokat a dolgokat miket mi emberek k*rtunk el ebben a világban.. az akkori világ már békés volt, mentes minden ilyen mostani rossz dologtól...

na igen, eléggé idealista vagyok.. :)

2014. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hunbula ***** válasza:

Nagyjából minden álom, amiben a párom benne van, mert távol van tőlem... :,)


Egyébként amiért vagy két éve nagyon mérges voltam, az a kedvenc sorozatommal kapcsolatos (Supernatural). Aki ismeri, annak lehet érdekes, elmentem a két főszereplővel démonokra vadászni, de azok túl erősek voltak, ezért a fiúk megsérültek, így bevonszoltam őket az Impalába, beszálltam hogy vezessem (juhú:) ) és elindultunk valamerre, közben tervezgettem hogy hogy lehet megölni a démont... És felébredtem. Áááh. :)

2014. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!