Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki tud segíteni az álmom...

Valaki tud segíteni az álmom megfejtésében?

Figyelt kérdés
Először is párkapcsolatban élek, de most messze vagyunk egymástól. Tudom hogy a páromnak régen gondjai voltak a monogámiával, de azóta megváltozott. Nincs semmi probléma köztünk teljesen harmonikus kapcsoltban élünk. Csak most hogy nem vagyunk együtt kicsit nagy bennem a nyomás. Néha féltékeny is vagyok, pedig nem szabadna. Szóval az este mielőtt lefeküdtem aludni, megkértem magam, hogy álmomban kapjak választ arra a kérdésre, hogy megbízhatok e benne. Aztán éjjel arra riadtam, hogy különös álmom volt. Nem volt rossz, de mégis felriadtam, és tudtam hogy ez a válasz volt de nem igazán tudtam megfejteni. A párom előttem ül egy nagy székben, félhomály volt a szobában, és a kezében tartott 5 tollat, mindegyik más színű volt. Egymás mellett egy sorban voltak a tollak a kezében. Alig bírta így tartani csak nézett rám nem mondott semmit... Nem értem mi a jelentősége, de tudom hogy jelent valamit. Nagyon megköszönném, ha valaki hozzáértő megfejtené, vagy csak elmondaná a véleményét....
2014. máj. 17. 17:36
 1/2 Letharia válasza:
Szia. Jó régóta foglalkozom màr az àlmok kialakulàsàval,jelenlétével s miértjével valamint a pszihotronikus üzeneteivel.A véletlen hozott most eme oldalra de talàn a sors fintora ,hogy most tudok talàn egy kicsit segìteni.Természetesen bàrki lehet àlomfejtő bemegy egy könyvkereskedésbe vàsàrol pàr kötetet vagy felmegy különböző site- okra amit pedig én tudok nyujtani az a leegyszerűsìtett elmeképek àtfordìtàsa.Tehàt nézük: jelen esetben a nagyszék amiben a pàrod ül a kapcsolatotokat szimbolizàlja ugyanis kényelmesen ül bene ( ne felejtsük el hogy az àlom = kivetìtés) ami két dolgot jelenthet vagy sajàt magadat vetìted ki,vagy pedig őt vetìted ki annak alapjàn ahogy tudat allatt érzed a köztetek lévő viszonyt, a köd vagy füst màr az ókori mitologiàban és miszticizmusban is a ( rejtélyt,titkot,nemtudàst,nemértést szimbolizàlta) és ez még a mai napig sem vàltozott,és most értünk a modernabb dolgokhoz.Az alvàsparalìzìs kutatójai szerint agyunk a modernkori tàrgyakat igeként majd fönévként vetìt tehàt 5 toll ( mit csinàlunk a tollal ìrunk,mit szavakat) amiket nemtud ugye tartani vagyis nehezen tudja magàban tartani,vagyis a homàly alapjàn titok lehet,a különböző szinek alakok formàk egy azon tàrgyból a sokszìnűség formàlya. Nos a pàrodnak a kapcsolatotokban titkai vannak mély titkok ezek amiket megkell beszélnetek, de a kérdés az csak igazàn hogy te ezt vetìtetted e ki magadból kiindulva mintha te ülnél a székben és valójàban neked vannak titkaid pàrod előtt,vagy a tudat allatid bizonytalansàga okozta hamis fikciòk jöttek létre. Remélem nem voltam tul zavaros.
2014. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél! :)
2014. máj. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!