Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Borzasztó rémálmok volt mit...

Borzasztó rémálmok volt mit jelenthet? Tobb lennt.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam éjszaka hogy valaki megöli a lányomat. Arra riadtam fel, hogy a lányom aki most 4 éves, keservesen sír és leesett az ágyáról (szerencsére nem nagyot az ágy alacsony) at hoztam magamhoz es motyogott valamit valami csúnya vagy gonosz bácsirol.. Nem akartam felzaklatni, hogy mi rosszat álmodhatott. Szerintetek összefügghetett az en almommal? Nagyon felek. Mit jelenthetett?
2014. máj. 25. 12:17
 1/5 acelsziv ***** válasza:
lehet egyfajta kapcsolat a lányod és közted. Ezért érezhette meg, hogy erős trauma ért az álmod miatt. Neked b1 vitamint és c vitamint javaslok. Ezek segítenek az agynak visszatermelni azt az anyagot amit mentális megterhelés során elhasznál és aminek hiánya a rémálmokat okozza. Ez tapasztalat. 100 mg b1 500 mg c- vel minden nap már hatásos lehet.
2014. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom hogy mit jelent.

de szerintem ez K.A.M.U.

2014. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Válaszadó köszönöm 2. Válaszadó inkabb ne irj ha nem tudsz mir :)
2014. máj. 25. 12:59
 4/5 A kérdező kommentje:
*mit
2014. máj. 25. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyértelműen összefügg a kettő.
2014. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!