Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit lehet tenni a rossz...

Mit lehet tenni a rossz rémálmok ellen?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve csakis rossz és rémálmaim vannak. Általában üldöznek, nem tudok futni, felébredek idegen helyeken, eltűnik mindenki, meg akarnak ölni vagy meg is halok, idegen emberek és lények támadnak meg.. Szóval csak ez megy. Járok pszichológushoz, kiürítek minden rossz gondolatot és problémát magamból lefekvés előtt. Nincsenek most olyan komoly problémáim amin agyalok vagy aggódok. Megpróbáltam már langyos tejet inni vagy mézes tejet, az sem segített. Vettem álomfogót, felraktam az ágyam felé, és semmi. Volt, hogy gyújtottam egy fehér gyertyát és imádkoztam, hogy ne álmodjak már ilyen szörnyűségeket.

Mit tehetnék még?

Nagyon szeretek aludni, és olyan rossz, hogy ezek az álmok mindig elrontják.

Valami ötlet?


Köszönöm!!


2013. febr. 18. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha van párod próbálj vele összebújva aludni. Nekem is voltak néha rémálmaim de mióta össze bújva alszunk, azóta nincs.
2013. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Még a szoba átrendezésével megpróbálkozhatnál.
2013. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne egyél lefekvés előtt 2-3 órával, ha éhes vagy és muszáj akkor maximum könnyű ételeket, ne zsíros húsételeket.
2013. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pszichológusok rendszerint a tudatos álmodást szokták rá javasolni.
2013. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó: Hagyjuk az ilyet szerintem, nem is ez a célja!
2013. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!:)

Sajnos párom nincs, de olyan ágyam van (anno direkt ilyet választottam) aminek oldalt is vannak megemelkedett részei, vagy nem is tudom hogy írjam, szóval ha rá hajtom a fejem, olyan, mintha lenne ott valaki:) ami persze nem ugyan az de kényelmes.


Enni nem igen szoktam vacsorára, mert ha teli hassal fekszem le nagyon meglátszik rajtam:/

A tudatos álmodás valahogy nem megy nekem, meg előbb ne álmodjak rosszakat, majd utána.

És pont tegnap rendeztem picit át a szobámat, olyan most, mintha kétszer akkora lenne, és rendet is raktam (ami nálam nagy szó!) szóval most nagyon jól érzem magam benne. Erre tegnap éjjel pici fekete ruhás emberek zártak be az istállóba álmomban, majd ahogy kiszöktem berohantam a házba, ahol ki voltak törve az ablakok, anyám az ablaknál állt, ordítozott, sírt és amint beértem köveket dobáltak be a kitört ablakokon. Majd álmomban lefeküdtem aludni, és megemeltem a takarót és ott nézett velem szembe az egyik kis lény én meg sikítottam és felébredtem.. Viszont volt olyan durva álmom is, ami a mai napig nyomot hagyott bennem.. Van, hogy nem könnyen teszem magam túl rajtuk.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!:) Még várok szívesen ötleteket!:)

2013. febr. 18. 21:39
 7/17 anonim ***** válasza:
Álomfogó más néven Álom csabda! :D
2013. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
És ha űrlények állnak a háttérben?
2013. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A rémálmokat valamilyen félelem okozza. Kutasd ki az agyadban meg a lelkedben, hogy félsz-e valamitől, és mi az. Kutasd elő a félelem okát, és igyekezz megszüntetni. pl. félsz, hogy nem tudsz helytállni tanuilásban, munkában, stb. Vagy valami titkod van, és félsz, hogy kitudódik... Vagy valami műtét vár rád, attól félsz... stb. Ha elmúlik a félelem, megszűnnek a rémálmok.
2013. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
A rémálmokat a mellkassra nehezedő nyomás vagy helytelen táplálkozás okozhatja. Kerüld az olajos ételeket lefekvés előtt, próbáld nem teli enni magad és keress egy kényelmes pózt.
2013. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!