Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kedves "álomban olvasók" ti,...

Kedves "álomban olvasók" ti, h hihettek ezekben?

Figyelt kérdés

Az álmos könyvben például? Hogy minden egy szimbólum? Hiszen mindenkinek minden mást jelent. Valaki fél a farkastól, nekem az egyik kedvenc állatom. Van aki fél a tömegtől, van aki ott érzi jól magát. Az pedig, h a jövőről szól... hát az a legnagyobb baromság. Hogy gondolhatjátok komolyan,h a jövőről szólhat? De most komolyan. Én nem értem,h hihet valaki ilyenekben. Az álmok csak az agyad nyugalmi óráiban(amikor összeszedi az aznap történéseit) összevágott képek, ezért van az,h szinte mindig tudod valamihez kapcsolni ami tegnap (lefekvés előtt) történt. De jó oké az az elképzelés,h az álmaidon rágódva tudsz segíteni saját magad megismerésében még oké, a tudat alatti akaratod felszínre törése is lehet de nem több. Hogy hihet valaki többen?


L (nem ateista)



2014. jún. 1. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés
2014. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon egyénfüggő tud lenni. Ezek arra mennek rá, hogy a nagyon általános dolgok, amik mindenki számára hasonlót jelentenek, azok mik lehetnek... szerintem... más értelmét én sem látom... persze ebből is lehetnek kirívó esetek... de egy átlagos ember számára a nagyon átlagos szimbólumok 80% eséllyel találhatnak. Szóval, mint kb a napilapos horoszkóp, csak az álmok mégis közelebb állnak hozzánk, mint a csillagok. :)
2014. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szellemekben hogy lehet hinni? Tenyérjóslásban, csillagokban hogy lehet hinni? Világvége jóslatokban hogy lehet hinni?
2014. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dan.laura válasza:
Én a "hitben hiszek" nagyon rég óta. Tudom furán hangzik, de szerintem pl: ha valakinek azt mondját, hogy azért álmodta ezt, mert beteg lesz és hisz benne az beteg lesz... de ez a fordítottjára is igaz. Ha valaki hisz benne, hogy azt mondták neki hogy az lesz, akkor nagy valószínűséggel az lesz. Szóval szerintem csak a hit miatt történnek ilyen fura dolgok hogy pl: az történik, amit ítr pl: az álom könyv. (Bocsi ha valaki nem érti, nehezen tudok magyarázni. És a helyesírási hibákért is bocsi.)
2014. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, te hogy hihetsz bármiben? Miért lenne "jogosabb" a te hited, mint bárki másé?
2014. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!