Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A minap egy nagyon kulonos,...

A minap egy nagyon kulonos, furcsa almom volt. Amint felriadtam, bekapcsolt a tuzjelzo. Jelenhet ez valamit? A tobbi lent.

Figyelt kérdés

Elore bocsi az ekezetert.

Nos, sosem emlekszem az almaimra, meg akkor sem, ha ejszaka felriadok ra.

Az alomban egy kisfiu szerepelt, akit girtelen megtamadott egy kolibri. A madar a kissrac nyakaba dofte a csoret, aztan egy mondatott " olvasott ra ", ami meg mindig a fulemben cseng: " Talald meg a tuzet, aztan ebreszd fel! "

Erdekesek az almok ( mondjuk tulzas nelkul 16 elet evem alatt ez az egyetlen almom amire emlekszem. ), ebben semmi kulonos nincs, viszont amint felriadtam arra, hogy valami belenyilal a nyakamban, es magamhoz tertem (5-6 masodperc ) hajnalban, akkor a kollegiumban, egy szobaval feljebb beindult a tuzjelzo. ( hozzateszem, pont elozo nap jott szoba azzal a lanykaval a kolibri, mint madar. )

Biztos almodtam, gondoltam, de nem. Reggel tobben jeleztek, hogy hallottak a tuzjelzot, ami ok nelkul indult be.

Szerintetek van ennek valami jelentossege, vagy a veletlen jateka?:)


lany vagyok.


2014. jún. 6. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Találd meg a tüzet,aztán ébrezd fel- aztán szól a tűzriasztó.

TUTI JELENT VALAMIT. Lehet,hogy tűzgyújtásra buzdít valami?

Legalábbis nekem úgy tűnik. Vagy:

Szerintem akkor tüzes természetű vagy.Lehet,hogy arról van szó,hogy nem kellene magadba folytanod ezt a tulajdonságodat,mert nagy szükség lehet rá.

Lehet,hogy ki kell állnod magadért vagy valaki másért.


A kolibris részt elmagyaráznád részletesebben?,mert azt nem értem,hogy mit írtál zárójelben.

De a kolibri képes űgyebár gyors szárnymozgatások segítségével egyhelyben repülni.Lehet,hogy neked is csak egy dologra,egy időben kell koncentrálnod a majd jelentkező problémára.Az biztos,hogy ez egy amolyan előre látó álom.Vagyis előre felkészít a tudatalattid egy jelentkező problémára.

Legalábbis szerintem.

2014. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huhh, ennyi mindent jelenthetnek az almok? Erdekes. :)

Kolibris resz: ugye a lanyka, akinel bekapcsolt a tuzjelzo. Na, vele beszelgettem az alom elotti esten, teljesen random dologkent szoba jott a kolibri, hogy milyen aranyos madarka.

ez csak ennyi volt.

2014. jún. 7. 21:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Es koszonom valaszodat!
2014. jún. 7. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen máskor is!

Sokszor álmodunk arról amiről beszélünk elötte.Ez még jobban megerősíti azt,hogy fontos ez az álom.Mert: régen az emberek annyira hittek az álmok jelentőségébenn,hogy többször megismételtek egy kérdést vagy kérdést és az álmuktól várták a választ.

Lehet,hogy nem véletlen,hogy kolibrikről beszéltetek.Azért én a te helyedben rajzolnék egy ilyen madarat és sokszor színezgetnék a szabadidőmben.Mert a kolibri elég színes. (külömben néhány hónapja több kolibrit rajzoltam virággal)

2014. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!