Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton a nagyapám régi,...

Folyton a nagyapám régi, elhanyagolt házával álmodom, és ott mindig történik valami ijesztő, szörnyű. Miért?

Figyelt kérdés

Ma is azt álmodtam hogy történt valami a konyhában és a családomból sok (a valóságban ma is élő ember) meghalt, majd utána rendbe hozták, és a nagyapám azóta is ott él ahol a többiek meghaltak.

Régebben állandóan azt álmodtam hogy szelleműzőket kell hívni a házhoz mert megszállta valami, és nekem meg be kellett mennem, de a démonok nem engedték hogy kijöjjek és mindenfélét csináltak velem hogy kínozzanak.

Ezeket hetente legalább 1x álmodom úgy, hogy nem hiszek a szellemekben, se az ezotériában, és nem is néztem már régóta horrort. Nem is lenne bajom velük ha nem sírva vagy legalább reszketve kelnék fel rájuk.

Miért pont azzal a házzal és miért ilyeneket?



2014. jún. 14. 08:08
 1/1 anonim válasza:
Elvileg mikor álmodsz akkor is éber vagy. Mintha az álmodban élnél, nem a földön. Szellemeket látsz, amik valódiak, csak emberi szemmel nem észlelhetőek, ezért csak az álmodban látod őket. A nagyapád háza biztos egy gyűlőhely volt számukra, és a legártalmatlanabb rokonán keresztül akarják észrevetetni magukat, mert egy jó pár szellemidézés során talán olyanok voltak ott, akik nem tudnak semmit arról, és emiatt a szellem világból összegyűlt szellemek, itt ragadtak, nem tudnak csak úgy visszajutni a szellemvilágba. Talán azok akiket a házban látsz azt szeretnék, hogy segítsen nekik valaki visszajutni, mert rosszat nem akarnak, bár te nem rendelkezel olyan erővel.
2014. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!