Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a horrorfilm?

ZyzzTheGod kérdése:

Melyik lehet ez a horrorfilm?

Figyelt kérdés
HA TUDJÁTOK A CÍMÉT KÉRLEK ÍRJÁTOK LE Ez egy Régi Horror film 4-5 évesen láthattam és már nem emlékszem a címére . A Horror filmben amiben az volt hogy egy házban élt egy család és volt egy szellemnő ezüst fogakkal( ha jól emlékszem) , folyton hallották hogy zuhanyozik valaki de mikor felmentek az emeletre a fürdőszobába sehol senki nem volt. papot is hívtak de az amikor fel akart menni az emeltre nem tudott vagy megijedt nem emlékszem már pontosan, és a vége fele a szellemet megdobta az apa egy kővel ennyi maradt meg a filmből.

2014. máj. 15. 16:53
 1/3 7.62x39mm ***** válasza:
Átkozottak otthona (1991): [link]
2014. máj. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mingy rákeresek köszi !
2014. máj. 16. 08:49
 3/3 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok kb 14-15 éve láttam belőle egy-két részletet :D jó volt megnézni ! köszi szépen ! imádom ezt az oldalt !
2014. máj. 18. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!