Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom van autós...

Visszatérő álmom van autós üldözés. Mit jelenthet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mostanában van egy visszatérő álmom, nem napi rendszerességgel eddig 5-6szor álmodtam ilyet.

Soha nem emlékszek az elejére pedig úgy érzem, hogy tudom hogyan kezdődött. Onnantól van meg a kép, hogy néhányan (nem tudom kik) üldöznek kocsival. Mindig más helyszínen (pl: autópálya vagy hegyvidék). Elég sokáig menekülök de a végén nem emlékszek, hogyan és miért de kiszállok az autóból. Van amikor ekkor felkelek, viszont ha nem akkor megölnek. Legutóbb lelőttek többször is meglőttek, nem tudom kik. Ilyenkor kívülről látom magamat.

Eléggé frusztráló érzés úgy felkelni, hogy az előbb haltam meg:)

Kíváncsi lennék mit is jelent ez az álom.



2014. jún. 17. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
"A jármű gyakran a saját testünkre utal, de jelentheti az érzelmeinket is. A házhoz hasonlóan, a karosszéria itt is a külső megjelenésünkre, ami a motorháztető alatt van pedig inkább a belsőnkre utal. Lehet, hogy egy gyönyörű autóban ülünk, amely viszont teljesen működésképtelen. Ez az önképünkre utalhat.Ha pedig a volánnál ülve tehetetlenül száguldunk egy baleset felé, erőtlenségre utal. Az irányítás kicsúszott a kezünkből és tehetetlenül közeledünk az összeomlás felé.Saját halálunkról álmodni meglehetősen morbid és ijesztő, de nem feltétlen jelent rosszat. A halál jelentheti életünk egy szakaszának szükségszerű lezárását, és egy új dolog kezdetét.Az üldözésről és támadásról szóló rémálmok szintén igen gyakoriak. A környezet és a szereplők változhatnak, azonban mindig a test harcolj, vagy menekülj reakciója áll a háttérben.Ilyenkor egyértelműen szorongunk valamitől, legyen az a félelem, hogy elakadunk a dugóban, vagy félelem egy súlyos balesettől. Ahogyan álmunkban reagálunk az üldözésre, valószínű úgy reagálunk a való életben is a szorongást keltő helyzetre."
2014. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet hülyeségnek hangzik, de én úgy hallottam hogy aki a saját haláláról álmodik az hosszú életű lesz.
2014. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!