Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban egy bejárati ajtót...

Álmomban egy bejárati ajtót sem tudok bezárni, illetve törött üvegek. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Már múlthéten is ezt álmodtam, hogy vigyáztam a kisuncsimra az ő házukba, és kaptam egy sms-t, hogy Nincs bezárva az ajtó én a ti helyetekbe nem aludnék. Megnéztem és tényleg nem volt és be se tudtam zárni egyszerűen hiába forgattam a kulcsot akkor is kinyílt. Aztán onnan elmentünk és felkeltem. Tegnap meg ugyanezt álmodtam csak itthon, mindkét ajtót beakartam zárni kulcsra és nemtudtam.. aztán elmentünk itthonról az uncsimmal, mire hazajöttem be volt törve az üveg a műanyag ajtóba, szerintem esélytelen úgy betörni, de bevolt. És felkeltem... A kisuncsimat kivitte az apja másik országba, nyár végén hozza vissza, hiányzik kicsit de tudom hogy ott jó neki így nem bánom, lehet összefüggés?

..Sose vettem komolyan az álmokat, de ez már kétszer tér vissza és elgondolkodtat.



2014. jún. 21. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene jelentésüknek lennie?
2014. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert elvileg minden álomnak van jelentése.
2014. jún. 21. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szólhat arról is, hogy arra ismersz rá, hogy teljesen nem tudod a világtól, másoktól függetleníteni magad. Akármit csinálsz a kinti dolgok bejönnek és valamit kezdeni kell velük, nem lehet kizárni őket.
2014. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!