Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ömlött a számból a törött...

Ömlött a számból a törött fog. Csikorogtak, és folyton csak ömlött és ömlött. Tele volt a szám. Elég rossz érzés volt. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a foghullás halált jelent.
2011. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami rossz történt veled, fájdalmas veszteség ért, amit még ezekszerint nem dolgoztál föl.
2011. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha kiesik a fogad halált jelent.Én sem hittem benne,apukám főleg nem,de azt álmodta kiesett a foga,és másnap meghalt a papója.

Ha úgy esik ki h fáj nagyon,akkor olyan hal meg akit szeretsz.Ha nem fáj akkor olyan ember aki jelentéktelen számodra.

2011. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer álmodtam fogkieséssel, inkább kihúzással. Azután volt ez, hogy megnéztem a másnaposokat és megtudtam, hogy gyenge a fogzománcom, családban sokaknak kihullottak a fogai már 30-35 évesen. És semmi baj nem történt.
2011. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem igazából esik ki...hanem csak álmába.
2011. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd, hogy álomban a fogkihullás halált jelent, ennek semmi értelme, babona, teljesen tudománytalan baromság. Lehet, hogy megterhelted a gyomrodat előzőleg, én akkor álmodok fura, ijesztő dolgokat.
2011. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy néha hülyeségeket álmodsz. :DD

Egyébként én is álmodtam már ilyet, csak nekem valami száraz levél vagy vattaszerű valami volt, és hiába szedtem ki a számból, folyton tele volt vele.

2011. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem jelent halált, én már sokszor álmodtam azzal hogy kiesett a fogam és soha nem halt meg senki a környezetemben, ez csak babona.

Nincs valami gond az egészségeddel, nem vagyok fáradt, stresszes?

2011. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eléggé stresszes vagyok. Most egy elég nehéz időszakban vagyok..
2011. nov. 24. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor azért álmodsz rémeket.
2011. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!