Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha sokszor álmodok...

Mit jelent ha sokszor álmodok azzal a személyel aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Sokszor van az hogy azzal a bizonyos személyel álmodok akivel régen sokat beszeltem és nagyon tetszik még mostis de màr megfeletkeztem róla csak álmomba jön elő és akkor mindig elkezd érdekelni. Mért van ez? És mit jelent?

2014. jún. 26. 00:29
1 2
 1/13 anonim válasza:

Hogy kötődsz hozzá, hiányzik és még nem léptél rajta túl és a tudatalattid működik álmodban is. Fel kéne venned vele a kapcsolatot hátha elmúlik, vagy jelenthet sok mindent, de főként a hiányérzet okoz ilyet.

21/L

2014. jún. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
deha beszélek vele mindíg kapok visszajelzést és rossz mert tudom hogy nem igaz semmi belőle és nemis akarom kinozni magam.
2014. jún. 26. 09:41
 3/13 anonim válasza:
magyarul hiteget és utána zaklatott vagy, akkor valószínűleg ez az álmaid oka. Mindenképp beszélj vele, hogy ne hitegessen, mert úgy sem lesz belőle semmi, akkor meg mi értelme.
2014. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már 2hónapja nemis láttam nemis beszéltünk deha meglátom valami vonz benne nemtudom mi... elmult éjjel is vele álmottam
2014. júl. 2. 19:51
 5/13 anonim válasza:
Van ilyen, amikor nem tudod mi, de vonzz az illető. Lehetséges, hogy elintézetlen ügyed van vele. Amúgy fiatal?
2014. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, fiatal és van barátnőjeis ma láttam őket! Nemtudom mit tegyek!?!
2014. júl. 3. 23:25
 7/13 anonim válasza:
Szerintem vagy próbáld valamivel/valakivel elterelni a figyelmed, mert ez neked így neked hosszú távon nem lesz jó. Vagy próbálj vele beszélni.
2014. júl. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindíg azt teszem probálom feledni de semmi értelme ha vele álmodok
2014. júl. 8. 22:38
 9/13 anonim válasza:
Értelek, sajnos tudom miről beszélsz, én is álmodok olyannal, akivel nem szeretnék és szabadulnék, de sajnos nem olyan egyszerű szabadulni.
2014. júl. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor. "egy cipőben járunk" sajnos.
2014. júl. 9. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!