Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez az álom? DURVA!

Mit jelenthez ez az álom? DURVA!

Figyelt kérdés

Szóval azt álmodtam,hogy elmentünk egy osztálykirándulás félére a hegyekbe. Az osztályunkba átjött 1 fiu, akibe az egyik bnőm szerelmes. És 4en sétáltunk. Én ,a fiu a bnőm meg az aki szerelmes a fiúba..És a fiú meg a másik barátnőmet molesztálta és fogdosta.aztán az a bnőm meg meztelen lett és nyavajgott nekem ,hogy szállítsam le róla a fiút. Persze erre a másik lány,aki szerelmes belé ott sírt,hogy mért nem vele foglalkozik ez a fiú?!

EZ MIT JELENTHET?LEHET HOGY MEGTÖRTÉNIK?:OOOO


2014. júl. 5. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez durva?? Látnád én miket álmodok...na az durva :)

Nem fog megtörténni ennek nincs semmi jós tartalma csak egy sima álom volt

2014. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet hogy megtörténik, de erre nagyon-nagyon kevés az esély, inkább ez a gondolataid "összegubancolódása". Inkább próbáld meg elfelejteni!
2014. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, az álmok jelentése ugyanis nagyon elvont, de komoly álom, figyelj a pasikra mert rád fog kattanni egy, de nem lesz neked megfelelő. Sirni fogsz miatta magadnak, és csalódni is fogsz benne, ha ennek megfelelne szerelmes lehetnél belé de erre az álom szerint nem lesz esély.
2014. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja és ez úgyis elkerülhetetlen, ne védekezz mert ez karma és biztos valaki hiába volt szerelmes beléd... természetesen sok fiúban csalódik az ember lánya mire megtalálja az igazit, aki megerösiti.

És nem is biztos hogy igazam van, remélem nem.

2014. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HURKAEzt akartad írni gondolom.
2014. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!