Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton ilyenekkel?

Miért álmodok folyton ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Nos,majdnem mindegyik álmomban van valami ijesztő és félelmetes...például, pecabot horogját az egyik ember oda rakja a másik ujjához és átszúrja rajta közben meg felhúzza meg volt olyan hogy csak a csontok ropogását hallotam ahogy törik zúzzák Őket......vagy a pokolban vagyok és embereket égetnek azok meg kiabálnak,valakit lefejeznek,leszúrnak, volt olyan hogy a saját fogsoromat úgy láttam álmomban hogy rohadtak a fogaim,lyukasak voltak és feketék a látványtól én úgy elborzadtam vagy valakinek előttem vágják le a kezét lábát az meg kiabál hiába csukom be a szemem akkor is látom (álmomban).....és szokott lenni ilyen elmondhatatlan rossz érzés is elég fura mert volt olyan hogy csak egy púderes dobozt nyitottam ki és egyből elkapott valami hihetetlen rossz érzés........és az a legfurcsább hogy engem soha nem bántanak csak mást és minden annyira valóságos

2014. júl. 6. 15:37
 1/5 anonim válasza:
Ezt nagyon nehéz kideríteni miért álmodsz ilyen zaklatott, agresszív álmokat. Mióta tartanak ezek az álmok? Történt előtte veled valami megrázó? Tragédia a környezetetben, vagy valami ami miatt esetleg erős bűntudatod van?
2014. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos, a suliban rengeteget piszkáltak megvertek ami miatt iskolát váltottunk....itthon pedig eléggé sok a veszekedés anyám-apám között....nem előttem de szoktam hallani egy két vitát
2014. júl. 6. 16:22
 3/5 anonim válasza:

1-es vagyok.

Akkor én el tudom képzelni, hogy ezek a problémák okozzák a rossz álmaidat. A lelki törés, hogy bántottak téged, plusz hogy a szüleidet is hallod veszekedni, ezek biztosan dühöt és szorongást váltanak ki belőled, amit nem tudsz kiadni magadból, ezért benned forrong. Valójában az álmaid azt a helyzetet szimbolizálják, hogy rettegsz, és tehetetlennek érzed magad. Látod hogy mások szenvednek, de te nem tudsz tenni semmit. Lehet hogy a tudatalattid így próbálja meg feldolgozni a bántásokat, amiket kaptál, hogy mások szenvedését játssza le a szemed előtt, ha akaros ha nem...én voltam hasonlóképpen, de ez csak az én szubjektív elképzelésem. Arra sajnos ötletem sincs, miért kap el hirtelen rossz érzés, amit a púderes dobozzal kapcsolatban mondtál :/

2014. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amiatt is lehet, hogy ez, amiben vagyunk... nem egy normálisan működő élettér.. hanem nagy valószínűséggel egy erősen manipulált élettér.

Ezek egyébként gyakoribb jelenségek, mint gondolnánk, de sokan nem beszélnek róla.

2014. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 7. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!