Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak az álmaim nagy...

Miért vannak az álmaim nagy részében pókok?

Figyelt kérdés
Addig oké, hogy félek tőlük, mióta egyszer megmart még kiskoromban, de nem feltétlen amiatt félek tőlük, hanem mert számomra ijesztő, ahogy mászik. De az álmaim nagy részében megjelenik a pók. Van, mikor a szobám van tele vele, van mikor egy nagy van, múltkor kergettem és elbújt mindig, meg van mikor rámmászik. Lehet van ennek egy belsőbb üzenete. Nem szeretném megölni sem őket soha, mert nem tehetnek róla, milyenek, de eddig mindig magamat néztem és az ilyen aprókat is összenyomtam, mert félek tőlük. De múltkor mászott egy a falon és nem bántottam. Ettől még félek tőlük és egy nagyobb példánnyal nem tudom hogy tudnék "eljárni".
2014. júl. 13. 21:32
 1/1 anonim válasza:
Szia. gondolom azert mert felsz toluk :) enis irtozom a pokoktol es multkor az ágyamon maszott egy,brutal megijedtem es aztan mikor elaludtam almomban pokok maszkaltak a vallamon es annyira feltem h megnemultam. szoval ez a felelem :) (bocsi az ekezet miatt)
2014. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!