Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy meghalok?

Azt álmodtam, hogy meghalok?

Figyelt kérdés

Rengetegszer van olyan álmom, amiben meghalok, mindig fulladás miatt. Egyszer fojtottak meg kötéllel, többször pedig vízbe fúltam. A víz mindig gyönyörű kék, és látom a felszínen megtörni a napfényt. Lassan merülök, és tudom, hogy meg fogok halni, mégsem teszek ellene semmit. Érzem ahogy elfogy a levegőm, és megkönnyebbüléssel tölt el az egész. Végül elsötétül minden. Ekkor felébredek.


20 éves nő vagyok, és nincsenek öngyilkos gondolataim, rendben van az életem, ha ez számít.


2014. júl. 20. 13:30
 1/2 gebasz1 válasza:
Vérnyomás rendben van? Én mindig lezuhanok valahonnét.
2014. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szoktam zuhangatni és akkor arra ébredtek h pattanok egyet az ágyon... Vérnyomás nálam rendben, de azért sztem mérd meg... Ez olyan alvás és ebrenlet közötti állapot lehet amikor hallod és érzed mi folyik korulotted, csak nem reagálász. Akvarium van? Lehet arra ez a reakció. Hallottam olyat h a testet elhagyja a lélek és egy ezüstfonal tartja össze, ha az elszakad, meghalsz. De én ebben nem hiszek.
2014. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!