Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom miért, de álmomban...

Nem tudom miért, de álmomban ha meghalok, akkor a halálomat mindig egy tornádó okozza. Ma is ezt álmodtam, és évek óta van már ez, évi 2-3 alkalommal és annyira éles bennem a kép megint. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Valójában nem tudjuk a saját halálunkat megálmodni. Az utolsó pillanatban felébredünk. Ez elgondolkodtató tény.

A tornádó nem tudom mit jelent. Lehet hogy kiskorodban megrendített egy ilyen kép, film, amikor nem tudott tudatossá válni, csak láttad és megijesztett?

2014. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
Lehet egy emlék is egy korábbi életből...
2014. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, igaz, mindig csak az utolsó pillanat van meg amikor már tudom, hogy innen nem fogok megmenekülni...

Nem emlékszem kiskoromból ilyen filmre, vagy hasonló emlékre amiben tornádó lett volna...

2014. máj. 5. 21:31
 4/5 anonim válasza:

Nekem régebben volt ilyen, de akkor azt álmottam , hogy lelőnek. Én egy évbe 1-szer álmottam ezt mindig tavasszal.

Szerintem nem jelent semmi.

2014. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Merd meg a vérnyomásod!
2014. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!