Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy álmomban...

Mit jelent az, hogy álmomban szültem 3 gyereket?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy székelnem kell, de aztán éreztem, hogy ez más, és a mellékhelyiségből rögtön egy kórházba csöppentem. Ott állva megszültem két fiút, majd egy lányt, és egyáltalán nem fájt.

Mit jelenthet ez?

(18 éves fiú vagyok.)



2014. júl. 26. 11:17
 1/4 KovA1963 ***** válasza:

Hát elég durva.

Pl jelentheti azt hogy nehézséged van a lányokkal való kapcsolatteremtésben így rád marad a feladat.

Lehet figyelmeztetés is, hogy van az életben egy ilyen feladatod ehhez társat kell keresned.

Az is lehet hogy olvastál/láttál valamit róla és izgatják a fizikai részletei a fantáziádat a dolognak miben részed soha nem lesz. Egy élmény hatása is lehet és így dolgozod fel - mint amikor valaki horrorfilmet néz és rémálmai vannak.


A megoldást neked kell megtalálni - próbálj magadba nézni - gondold át közelmúltbeli az álomhoz kapcsolható élményeidet és benyomásaidat - szerepedet az életben - viszonyaidat a lányokhoz - és szerepedet az ő életükben és természetes küldetésükben.

2014. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a lányok vonzanak...
2014. júl. 30. 23:37
 3/4 KovA1963 ***** válasza:

Hát akkor megvan a magyarázat.

Ez volt az a lehetőség (amely bár eszembe jutott, de) amit nem akartam felsorolni.

Mint mindenkinek megvan a maga sorsa - ez a tied is egy sors. Nem könnyű de van nehezebb is.

Hozd ki belőle a legjobbat - ne csak a magad, de az egész közösséged számára is - anélkül, hogy provokálnád.

2014. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid! :)
2014. aug. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!