Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? A fiúról...

Mit jelent az álmom? A fiúról álmodtam akibe sokáig szerelmes voltam és vagyok is még! álmomban bocsánatot kért mindenért és szerelmet vallot de én elutasítottam, és elmondtam neki hogy mennyire fájt amit tett!

Figyelt kérdés
Egyébként a valóságban is így van megbántott , de nem utasítanám el mert szeretem ! Az álmomban miért ??

2014. júl. 19. 13:04
 1/2 anonim válasza:
Az éjfél előtti álmaink az előző nap feszültségei, ekkor álmodjuk tovább a valós történéseket.. és az álmodban azért utasitottad el mert megbántott,és az álmainkban olyanokat is megmerünk tenni,vagy mondani amiket igazából nem tudnánk.. Az álmainkban minden lehetséges ..
2014. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csillámláma ***** válasza:
azt jelenti h azt almodtad h akibe sokaíg szerelmes voltál és vagy is álmodban bocsánatot kért és szerelmet vallott de te elutasitottadés elmondtad neki h mennyire fájt amit tett
2014. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!