Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez az álom,...

Mit jelenthez ez az álom, amely már háromszor előjött? Rettentően érdekel!

Figyelt kérdés

Mostanában rengetegszer álmodom, hogy terhes vagyok, gyerekem van, szülni megyek.. stb... oké, tiszta sor, hiszen foglalkoztat a gyerek téma, szeretnék.


De mitől van az, hogy kb háromszor álmodtam az elmúlt időszakban, hogy megvan már a kisbabám, újszülött még 2-3 napos lehet és akkor jut eszembe, hogy én még soha nem etettem meg! Elfelejtettem egyszer is megetetni ennyi nap alatt.. olyankor szaladok, de már késő.


Leírva semmiség, erre riadni szörnyű, maga a álom is nagyon ijesztő, mikor jön a felismerés, hogy eddig nem jutott eszembe egyszer sem megetetni és éhenhalt.


Egy esetben pedig azt álmodtam, hogy tisztába tenni felejtettem el, szintén 2-3 napos a kisbaba és még sosem volt tisztába téve. Mi lehet ez?


2014. júl. 28. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! :) Valószínűleg azért álmodod ezeket, mert szeretnél gyereket, de félsz (még ha nem is ismered e), hogy nem leszel képes gondoskodni róla és/vagy megfeledkezel a gondozásáról. Ne aggódj! :) Az anyai ösztönök mindenkiben ott vannak és ha jól sejtem akkor van egy párod akivel belevágtatok a babaprojektbe. Biztosan ő is segít majd. :) Amint rájössz, hogy nincs miért aggódnod elmúlnak ezek az álmok. ;)


Üdv.: Az Időtlen

2014. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Megnyugtatott!
2014. júl. 29. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!