Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hisztek az űrlényekben?...

Ti hisztek az űrlényekben? Van olyan ok amely azt feltételezné hogy nem léteznek? Ha eljönnének és kapcsolatot teremtenének velünk, akkor jó vagy rossz szándékkal lennének?

Figyelt kérdés
Tegnap azt álmodtam hogy az űrlények eljöttek és azt mondták hogy ez a bolygó olyan koszos hogy szennyezi az univerzumot, aztán felrobbantották a Földet. És így tudni akarom hogy ti mit gondoltok erről? Lehet hogy nem léteznek csak a média akar egy kis izgalmat?

2013. máj. 12. 09:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
100%-ig biztos, hogy vannak fejlettebb lények nálunk az űrben, az hogy mennyire állunk kapcsolatban velük, azt már csak azért sem tudhatjuk, mert előlünk minden információt igyekeznek titokban tartani.
2013. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nos, aki azt gondolja, hogy nem léteznek az rendkívül korlátolt.

Más kérdés, hogy voltak/vannak-e a földön. Ezt viszont nem tudhatjuk, maximum a rendkívül befolyásos felső körökben szereplő népek tudhatják ezt biztosra, mi csak feltételezésekbe tudunk bocsájtkozni.

2013. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

Hiszek abban, hogy az univerzumban valahol létezik élet - akár értelmes vagy nálunk fejlettebb is.


De abban nem hiszek, hogy egy annyira fejlett civilizáció, mely képes az intersolaris utazásra az csak úgy vizsgáltatná titokban a földet anélkül, hogy megmutatnák magukat / észlelnénk őket.

2013. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondoltok, mi emberek is vizsgálunk más bolygókat, csak alacsonyabb fejlettségi szinten. Ugyan ezt miért ne tehetné egy fejlettebb faj? Sose értettem, hogy miért olyan meglepő ez a dolog. Ha találnánk egy bolygót, mi emberek, ahol élnek más lények, és egy különösen fejlett faj, nyilván mi is igyekeznénk megfigyelni.


Bár, ez még nem bizonyíték semmire, csak tény, és az emberek nagy része úgy van vele, hogy hiszem, ha látom.

2013. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
2013. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

és ezt megnézed, és egyből HUHA!!

ez a valóság!

mert valaki felmondott pár mondatot egy kamerába??

meg oda írják ex CIA!

semmit sem bizonyít.

beszélhetnék én a krixkraxiakról is és lehet az is ilyen népszerű lenne.

sztem ez tipikus dezinformáció ami fenn van a videómegosztón.

2013. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Tehát a te elméleted szerint nem lehetséges, hogy ez az ember esetleg igazat beszél? Kifejtenéd miért nem? Mi lett volna a bizonyíték erejü? Esetleg egy repülő csészealj a kert végén, vagy egy alien a konyhában?
2013. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy az Annunakik az első embereket rabszolgának teremtették a mai ultradivatliberális elmélet szerint nagyon gonoszak voltak . De másrészről, ha az első embereket nem teremtik meg most mi is agyatlan ősemberek lennénk, tehát pozitív része is van a dolognak . Az meg mi jó meg rossz nézőpont kérdése . Attól mert az oroszlán levadássza az antilopot rossz lesz ? Vagy tételezzünk fel egy nomád fajt akik felélték bolygójuk erőforrásait és az űrben vándorolva új lakható bolygó után néznek, tegyük fel rátalálnak a Földre és megtámadnak minket . Akkor ők gonoszak ? Mi szemszögünkből igen, de az ő szemszögükből nem mivel azt akarják, hogy túl éljen a fajuk .
2013. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

stilnes

addig senki sem tudta bebizonyítani a kétkedőknek az ellenkezőjét!

próbáld meg ha megy!!

biztos ki lennél tüntetve!

sztem nem csak én hanem több ezer ember olvasná az okfejtésedet és látná a BIZONYÍTÉKAIDAT!! amit ki tudja fel tudnál-e mutatni.

én azt nem fogom kifejteni ami nincs, nem létezik!

neked kell indokolni, h miben hiszel, szted ezek a lények hol vannak, miként élnek?

Kiváncsian várom minden kételkedő nevében!!

2013. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki véleményét. Egyébként szerintetek mennyire igaz az az állítás miszerint az űrlények teremtették meg az embert(Van egy sorozat a Historyn: Ősi Idegenek, a sorozatban indokokat keresnek/találnak erre)? Mert ebből kiindulva ha igaz, hogy megteremtettek miért lenne okuk megölni vagy elpusztítani minket?
2013. máj. 12. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!